Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ciki, ha egy lánynak...

Mennyire ciki, ha egy lánynak csúnya, nagy lábfeje van (kép lent)? Szerintetek is gáz, ha nyitott cipőben járok?

Figyelt kérdés

Hétvégén a barátnőm átjött az albértletbe, és mivel már jobb az idő, otthon mezítláb voltam. Aztán megbeszéltük hogy beülünk valahova pár évfolyamtárssal (fiúk is jöttek). Van egy papucsom, amibe belebujtam, de a barátnőm mondta, hogy szerinte jobb ha zárt cipőt veszek. Amikor rákérdeztem, miért, mondta hogy ő csak jót akar, és ő sose mutatkozik pedikűr nélkül, plusz viccesen megjegyezte, hogy meg te is tudod miért.

Nos az igaz, hogy nem olyan nőies a lábam, 41-42-es és széles, rövid körmökkel, anyunak is ilyen, ő "parasztlábfejnek" hivja (vicc az hogy tényleg vidékről származom), de sosem gondoltam, hogy ez számítana bármikor. Sok minden meglepett már pesten, szóval végül zárt cipőt vettem, de azóta egyre jobban zavar hogy a fiuk mit gondolnának ha látnak mezítláb.

Szerintetek mennyire vészes? Igy akkor ne nagyon hordjak nyitott cipőt?

[link]

[link]



2021. máj. 4. 17:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon jó barátnőd van, hogy gátlásokat és önbizalom hiányt okoz neked.

Oke hogy jót akar, de ha vlkinek nem szép az arca, akkor az meg huzzon zacskót a fejére?! 🤣

Ne hallgass rá, nincs ronda lábad! Nincs ronda láb, csak igénytelen.

Tök mindegy hogy milyen formáju, a lényeg hogy egészséges legyen. Bátran hordj szandált!!😁

2021. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%

Hát őszintén...? Utcán szembejönnél nyitott cipőben, tököm se venné észre, hogy neked milyen a lábfejed.:D Meg az emberek 99,9%-a nem ezt nézi egy emberen.


Egyáltalán nem drasztikusan ronda a lábfejed. Oké, nem az a hűde nőies. De ez van. Szerintem túl izgulod, és azt hiszed mindenki azt fogja bámulni. Senkit nem fog érdekelni, senki nem fogja észre venni.


Egy jótanács... Nőként a lábujjkörmeid egy kicsit lehetnének ápoltabbak.


Amúgy hordj amit akarsz. Ne gondolt túl ezt az egészet.

2021. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
köszi. a lábujjkörömre mit javasolsz, mit csináljak velük?
2021. máj. 5. 09:13
 14/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ennél sokkal "csúnyább" lábfejem van, de nem érdekel, nyugodtan hordok nyitott cipőt, kit érdekel?! :D
2021. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
neked mi a baj vele, miért tartod csunyának?
2021. máj. 5. 12:27
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nem szép, inkább zárt cipőben legyél mint a fiúkák.

F.

2021. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
5%

uhhh... Hát a barátnőd jót akart.

Itt nem a 42-es lábmérettel van baj.


1) lúdtalpad van, ezt innen kiszórom

2) olyan a lábfejed, mint egy elhízott, vizenyős vesebetegnek


Összességében egészségtelenség üvölt róla, ami pedig nem menő (kivéve ha valakinek valami extrém fétise van)

2021. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 hun_74 ***** válasza:
96%

17# Úristen! lúdtalpa van, és akkor mi van?! Mekkora tragédia igaz?!

Magyarországon szimplán csak népbetegség!!!

Arról hogy ilyen a lába formája, az nem egy olyan dolog, amiről tehet, vagy amit befolyásolni tudná.


Kérdező: szerintem nyugodtan hordja szandált, mert az emberek 99,9%-át nem érdekli a másik ember lábfejének kinézete.

Ha még ilyen barátnőd van, akkor nincs szükséged ellenségre.

2021. máj. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs a lábaddal.
2021. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyedül a körmeid formája nem szép (bocs, nem bántásnak szánom). De erről nem tehetsz, az meg egyáltalán nem alapfeltétel, hogy akkor neked festeni kéne meg nem tudom.

Ápolt, igényes lábad van. Nyugodtan hordj nyitott cipőt. Nekem egyébként csak 37-es, de hasonlóan “trampli”, nem vékony meg klasszikusan nőies, szóval ez nem is méret kérdése. És hordok szandit, papucsot. Akinek nem tetszik, ne nézzen oda. Szerintem pl hosszú, retkes, lepattogzott lakkos, netán gombás körmökkel sokkal gázabb a nyitott cipő.

2021. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!