Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy oldjam meg ,hogy a...

Hogy oldjam meg ,hogy a ballagáson kevesbé legyen kellemetlen?

Figyelt kérdés
Nekem a lábamon vannak striák és a ballagason szoknyába kell lenni. Felpróbáltam egy börszínű nejlon harisnyát hátha ugy kevesbé látszik de nem segített. Majd még megpróbálkozom talán a fehérrel is, de a mai ballagásokon meg már lehet ,hogy gáz ha felveszek egy fehér harisnyát úgy ,hogy a legtöbb lányon vagy nincs vagy csak egy bőrszínű van. Segitsetek mit tudnék tenni ,hogy kevésbé látszódjanak a striáim a harisnya alatt.

2021. máj. 28. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen suli ez, ahol előírják, hogy szoknyában kell ballagni? Rajtam soha az életben nem volt szoknya, a ballagásra is nadrág kosztümben mentem. A helyedben elmennék nadrágban és kész. Mit csinálnak, ha nem tetszik nekik? Hazazavarnak? Nem. Kirúgnak? Ahhoz már késő. Max. beszól valamit az osztályfőnök és ennyi.
2021. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 winR ***** válasza:
85%
Szerintem ha beugrasz egy Calzedonia üzletbe, tudnak ajánlati olyat, ami jó lesz.
2021. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!