Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak miért hordanak...

A férfiak miért hordanak nyáron is cipőt?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a férfiak többsége nyáron 60 fokban is zoknit, sportcipőt vesz fel. Miért? Azt még megértem, ha melóban van ilyen elvárás, de azonkívül? Nem kellemesebb egy papucs vagy szanda ilyenkor?

2021. jún. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
14%
#43 csak egy zokni kell - a pöcsödre :D
2021. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
#50: Nem arról volt szó, hogy mezítláb kéne járni, hanem hogy fel lehet venni egy papucsot vagy szandált is. Akkor nem égeti a talpadat az aszfalt.
2021. jún. 22. 14:32
 53/62 anonim ***** válasza:
100%

50!

Mert 100 éve még nem volt beoltva a fiatalokba ez az egymást figyeljük, ha nem tetszik beszólok neki stílus ami később kihozta a mostani értelmetlen egyenruhaszerű egymásnak muszáj megfelelni stílusú öltözködést a férfiaknál.

2021. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
51%

52-es

A lábfejet is égeti.

2021. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
#54: A lábfejet égeti az aszfalt? Azt hogy? Kifordult a lábfejed?
2021. jún. 22. 16:47
 56/62 anonim ***** válasza:
51%
A tűző nap, okostóni.
2021. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
#56: Ugyan már, ez már kicsit erőltetett. Egyébként az aszfaltról volt szó. Másrészt a tűző nap még mindig jobb ha égeti, mintsem ha megfő a cipőben, szerintem.
2021. jún. 22. 21:34
 58/62 Arnold901005 válasza:
100%

Nem olvastam el az előző válaszokat, ezért lehet, hogy ismételni fogok.

Több oka lehet:

- Azt tartják kényelmesnek

- Cikinek tartják a nyitott lábbeliket

- Nem akarják a lábukat közszemlére tenni valami miatt

- Mezítláb viselve beleizzad a lábuk a papucsba/szandálba, mivel nincs zokni, ami felszívja a nedvességet


Gondolom van egyéb ok is, én most kapásból ezeket találtam.


Én is zárt - de jól szellőző - cipőt hordok, egyrészt mert utálom 'mutogatni' a lábamat (nem ápolatlan, szimplán van egy ilyen heppem), másrészt ha nagyanyám szavaival élve 'mesztéláb' húzok lábbelit, annyira elkezd izzadni a futóművem pillanatok alatt, hogy megcsúszik a talpam a papucsban/szandálban és ez amellett, hogy esélyt ad a zakózásra, idegesít is, plusz ha huzamosabb ideig viselem úgy, akkor buké is társul hozzá, ami szintén gáz. Cipőben tudok alkalmazni izzadásgátlót, de ha mégis megizzadok, akkor is alig és az ájer is elmarad. Valóban kellemesebb volna szellős lábbelit felhúzni, de előbbiek miatt az nálam felejtős.

2021. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
#58: Köszi, ment a zöld pipa.
2021. jún. 22. 23:58
 60/62 anonim ***** válasza:
a mesh felsőrészes cipők egyrészt baromi könnyüek, másrészt szellősek, harmadrészt mégis cipő kinézetük van. szerintem városba nagyon kényelmes
2021. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!