Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak miért hordanak...

A férfiak miért hordanak nyáron is cipőt?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy a férfiak többsége nyáron 60 fokban is zoknit, sportcipőt vesz fel. Miért? Azt még megértem, ha melóban van ilyen elvárás, de azonkívül? Nem kellemesebb egy papucs vagy szanda ilyenkor?

2021. jún. 18. 20:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként mindig szandált hordok nyáron mezítláb, persze ha valami ünnepségre, vagy elegáns helyre megyek, akkor kivételesen nem.

Tinikoromban pár évig én sem hordtam szandált nyáron sem, csak vékony vászoncipőt (igaz, zoknit ahhoz sem vettem), esetleg nyaralásnál papucsot, mert nem tetszettek a szandálok (szerintem régen nem is nagyon volt normális megjelenésű), de ezt pár év után elengedtem. Azóta is kizárom azokat az előítéleteket is, hogy "a férfi csak zárt cipőben férfi".

2021. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez vegyes kinek mi a saját döntése véleménye, valójában semmi nem jó a lábon nyáron, de az én részemről szandál kizárt hogy fel vennék, a papucs az otthonra meg a strandra való, de mint írtam is mindenki saját döntése kinek mi a jó, én nyáron hagyományos sport cipöt hordok mezítláb zokni nélkül, 2 van amit fel váltva hordok, az egyik az munkában a másikat szabad időben, igazából amit szabad időben hordok zokni nélkül sem izzad be a lábam a nagy melegben, de amiben dolgozom abban igen de mivel munka utáni alap hogy le is fürdök, a hétköznapi cipő az sűrűbben van pl ki mosva pont ezért mert a higiénia egyben próbálok oda figyelni, tudom ez is fúj meg gusztustalan mezítláb veszem fel a cipöt stb na most gustustalanab az amikor a szenyesből büzölog a zokni egy db zoknit naponta nem hiszem szokás ki mosni, tehát észre vettem ha a cipő lesz bűnös ki rakom szellőzni és egy óra múlva semmi szaga, tehát igen cipőt hordok nyáron is.
2021. szept. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!