Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Falfehér bőrhöz milyen színű...

Falfehér bőrhöz milyen színű ruhák illenek?

Figyelt kérdés

Új ruhákat akarok beszerezni, és már unom a szokásos színeket.

Falfehér a bőröm, majdnem csak fekete ruháim vannak.



2021. júl. 14. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajad milyen színű? A bőröd (azon kívül, hogy falfehér), hideg vagy meleg tónusú?
2021. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hófehér a bőröm és csak fekete ruháim vannak. Valamiért nekem a fekete szín kontrasztossága emeli ki a szem, bőr és haj színemet a legjobban (róka vörös a hajam alabástrom árnyalatú a bőröm és szürke a szemem). Másrészt a stílusomhoz is a fekete szín passzol a legjobban. A neutrális bőrszínemmel pl a tiszta fehér cuccoktól valamiért sárgásabbnak tűnök ami nem túl előnyös. A halvány ekrü viszont egész jól áll

A méregzöld a meleg pirosas/fárdt bordó és a melegebb mályva is egész jól passzol a színeimhez.

Meg a sötét lila is.


De pl szemszínt és hajszínt írhatnál meg azt is hogy meleg vagy hideg tónusú a bőröd mert ezzel már több támpontot adnál. Mivel ami szín nekem jól állna nem biztos hogy rajtad is jól fog mutatni.

2021. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem is szinte csak fekete van ehhez a bőrszínhez. Ami nem fekete, az bordó, sötétlila vagy sötétkék. Méregzöld tetszik még de nem találtam még soha ilyen színű és nekem tetsző ruhadarabot. Nekem inkább a hajam meg a sminkem színes.
2021. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A bőröm meleg tónosú, és barna hajam van.
2021. júl. 14. 22:21
 5/12 A kérdező kommentje:
A szemem pedig kékes-zöldes színű. Köszi az eddigi válaszokat!
2021. júl. 14. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom miért hord szinte mindenki a hófehér bőrhöz feketét? Durván kiemeli azt a sápadtságot, minden szín jobb lenne nála.
2021. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
6. Hát rajtam nagyon nem. Pont hogy a világos meg pasztell színekben nézek ki úgy mint egy hulla, tudom, mert anyám mindig azokat erőltette. Nem mindegy milyen színtípus az ember.
2021. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Ne hordj fehéret, citromsárgát, neon vagy pasztell színeket.

Nekem ugyanúgy falfehér, meleg tónusú bőröm és barna hajam van (csak nekem a szemem is barna). Én sok feketét és szürkét, illetve élénk színeket hordok (főleg pirosat, zöldet, kéket) - igazából ez már ízlés és stílus kérdése. A meleg tónusú bőrhöz és barna hajhoz elvileg jól állnak az ősz színei, bár én speciel a barnát utálom, de a többi meleg szín, pl. piros, zöld, arany kiegészítők nagyon jól állnak, és jól is érzem magam bennük.

2021. júl. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem enyhén rózsás, hideg tónusú, nagyon világos bőröm van.

A szemem szürkés barnászöld, az eredeti hajam pedig nagyon sötét, telítetlen egérszürke, már tényleg “világos fekete”.

Én is feketében érzem magam a legjobban. Mivel emellett alacsony vagyok, gyűlölöm, ha bármi félbevágja az alakomat, így számomra a legjobb megoldás, ha alul és felül tetőtől talpig egy színbe öltözöm, és ezt feketével a legegyszerűbb megvalósítani.

Egyberuhákból, ami nem fekete, és feketéhez passzoló kiegészítőből a sötét drágakő színek mutatnak rajtam a legjobban, mint a smaragdzöld, hideg, rózsaszín vagy lila felé elmozduló vérvörös, sötétlila, zafírkék, sötét fukszia.

Nem sok világos színt viselek, mert számomra nem könnyű megtalálni belőlük a megfelelő árnyalatot - azokat is inkább kiegészítőnek viselem, de az ezüstös melléktónusúak állnak jól, mint a levendula vagy a mentazöld.

2021. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, sokan írtátok hogy világos ruhákat nem kéne hordanom, azt eddig se hordtam, csak feketét, nagyjából csak fekete ruhám volt. Sötétlila az bejön, meg a kék is, ilyen ruhákat fogok most nézni.
2021. júl. 15. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!