Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a kabát megéri...

Szerintetek ez a kabát megéri az árát? Jól néz ki?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon megtetszett nekem ez a télikabát, és most még akciósan meg is tudnám venni, de még soha nem költöttem ennyit egy kabátra, pláne úgy hogy nem is tudtam felpróbálni vásárlás előtt. Így képek alapján brutál vastagnak és melegnek tűnik, és az alkatomhoz is jónak látszik. Mivel mostanság sokat buszozok kell nekem egy rendes télikabát, mert sokszor negyedórákat is várni kell a megállóban mire jön a busz a kis faluban ahol lakom, ráadásul eléggé fagyzugos a hely, így reggelente a -10 fok is elég gyakori errefelé. F/27



2021. szept. 27. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
A kabát nem néz ki rosszul, de szerintem és akkor se költenék ennyit kabátra, ha megnyerném a lottó ötöst! De, ha te úgy érzném, hogy kell nekem a kabát, akkor megvenném.
2021. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem ér ennyit.

De a netes vásárlás előnyét kihasználhatod: megrendeled, megnézegeted, tűnődsz a dolgon pár napig, és ha nem győzött meg, visszaküldöd.

2021. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Felesleges pénzkidobás. Egy kínaiban vagy turkálóban ennek az összegnek a töredékéért megveheted. Meg mi az istennek ilyen vastag katlan? 😀 Belegyulladsz. Nekem is volt régen ilyen vastag kabátom. Undorító, nem is divatos, és úgy éreztem magam benne, mint akire ráhúztak egy hordót. 😀 Kidobtam a pics*ba.
2021. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon túl van árazva.
2021. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Csak a márkát fizeted meg, na de mi a helyzet a minőséggel?

Egy olcsóbb darab is lehet jó meleg és jól kinéző.

2021. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Mindenkinek más a hőérzete. Te lehet hogy belegyulladsz egy ilyenbe, nekem meg komfortos, és +6-7 fokig jól érzem magam benne. Hidd el szétnéztem sokfelé, de ilyen jellegű kabátot nem igazán találtam kínai üzletekben.
2021. szept. 27. 22:21
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem ér ennyit.Hasonló kaliberű kabátot lehet kapni szerintem 40 ezer körül is, igaz az nem ennyire márkás.
2021. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noren1989 ***** válasza:
90%
Szerintem még jól se néz ki 😅😂 bàr én spéci szövetkabàtos frici vagyok, vélhetően eltérő igényekkel.
2021. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Gagyin nez ki. Ha fazos vagy, sportolj tobbet.
2021. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem elég átlagos.

Mondjuk egy f0s magyar márkás kabát is már 40-50 ezer...

Lehet ez vastagabb, ki tudja.

A visszaküldés ingyenes. Szerintem próbáld ki, rendeld meg, és ha nem tetszik küldd vissza.


Amúgy nekem az oldal alján ajánlott másik guess kabát jobban tetszik :

[link]

2021. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!