Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a kabát megéri...

Szerintetek ez a kabát megéri az árát? Jól néz ki?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon megtetszett nekem ez a télikabát, és most még akciósan meg is tudnám venni, de még soha nem költöttem ennyit egy kabátra, pláne úgy hogy nem is tudtam felpróbálni vásárlás előtt. Így képek alapján brutál vastagnak és melegnek tűnik, és az alkatomhoz is jónak látszik. Mivel mostanság sokat buszozok kell nekem egy rendes télikabát, mert sokszor negyedórákat is várni kell a megállóban mire jön a busz a kis faluban ahol lakom, ráadásul eléggé fagyzugos a hely, így reggelente a -10 fok is elég gyakori errefelé. F/27



2021. szept. 27. 20:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9 Képzeld rendszeresen szoktam sportolni, és odafigyelek arra is hogy mit eszek. 3 éve leadtam 20 kilót, azóta érzem magamon hogy fázósabb vagyok, és szeretek jól felöltözni. Tudom manapság ez nem menő, főleg a lányokat látom mínusz fokban is ilyen kis rövid kabátkákban szaladgálni, sokszor látszik rajtuk hogy majd megfagynak, dehát ez a divat....
2021. szept. 28. 18:42
 12/15 A kérdező kommentje:
#10 Szerintem megrendelem. Az a baj hogy most még nem tudom kipróbálni, mert nincs olyan idő, de nem merek vele túl sokáig várni, mert félek hogy addigra nem lesz kedvezményes. Amit ajánlottál az nekem túl rövid, én a hosszabb fazonokat szeretem, amik legalább combközépig érnek, mert viszonylag magas vagyok (180cm). A feltüntetett méretek alapján nekem sztem majdnem térd fölött fog érni. Arra kíváncsi leszek mennyire akadályozza majd a sétálást, lehet alul ki kell patentolni valamennyire.😀
2021. szept. 28. 19:28
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Jól néz ki, de kicsit drága, már 40.000 ért is találsz jókat a neten.
2021. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Na, megvetted? Elégedett vagy vele?
2021. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 Igen megvettem, már 1-2 alkalommal hordtam is mikor reggel mínusz fokok voltak, csak délután meleg van még hozzá. Nagyon vastag meleg és kényelmes, szinte elveszik benne az ember. Vettem alá egy kapucnis pulcsit, de 0 fok felett anélkül is hordható, nem lehet benne fázni.
2021. okt. 31. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!