Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol, mikor vegyem fel?

Hol, mikor vegyem fel?

Figyelt kérdés

Kaptam ma tesómtól egy inget, amit magának vett, de inkább nekem adja mert neki kicsi. Nekem tökéletes méretre. Viszont (halvány)rózsaszín.

Fogalmam sincs mikor tudnám hordani vagy mihez. Nem szoktam nagyon ingeket hordani. Egyetemista vagyok, nem dolgozom irodában vagy hasonló helyen.

Még szórakozó helyre is sok lenne szerintem.


21/f


(Csatolok képet). Nem ugyan ez az ing, de hasonló:



[link]



[link]


Annyi, hogy a kockák kisebbek picit..



2022. máj. 9. 00:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Esetleg tudnátok mondani alkalmat, amikor ti felvennétek? Hétköznapokban én nem hordanám.

Bulizni menni sok lenne?

2022. máj. 9. 00:45
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ezt most lányként írom, de én pl. buliba tudnám elképzelni vagy valami ünnepibb alkalomra.
2022. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez az ami ott fog állni hordatlanul a szekrényedben, addig amíg külön nem költözöl, és akkor majd megszabadulsz tőle vagy ott felejted :D
2022. máj. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
88%
Én is egy családi összejövetre venném fel, esetleg buliba, de azt is ha nagyon jól állna vagy nem lenne mi mást fel vegyek. 19/f
2022. máj. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Férfi vagy, gondolkozz egy kicsit. Ha nem tetszik a színe, akkor simán tudsz rajta változtatni.

Nekem is volt egy rózsaszínes ingem. Beraktam 60 fokra egy új sötétkék törülközővel mosni. A póló a végén világos kék lett, a törülközőn nem is látszott az elváltozás.

2022. máj. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

5-össel nem értek egyet, mert sokszor nem egyenletesen színeződik el a ruhadarab és ordít róla, hogy megfogta egy másik ruha. Ne kísérletezz ilyenekkel, kérdező.


Családi rendezvényre vagy buliba tökéletes, de hidegebb időben munkába/iskolába is felveheted.

2022. máj. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Hat rózsaszín :) szóval irodába talán elmegy, esküvőre esetleg. Családi rendezvény talán meg :)


De buliban ha én meglátok egy rózsaszín inges srácot, én azt veszem le , más csoporthoz tartozik :D úgyhogy nagyjából a felső bekezdésben írtakat tudom javasolni .

2022. máj. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Nagyjából bárhova.
2022. máj. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

"De buliban ha én meglátok egy rózsaszín inges srácot, én azt veszem le , más csoporthoz tartozik"


Ez a te szegénységi bizonyítványod. Szerencsére nem minden nő ennyire korlátolt.

2022. máj. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Mi lenne, ha megmondanád a tesódnak, hogy köszönöd szépen, viszont nem az ízlésed, nem hordasz inget, ezért adja oda másnak, aki tudja is hasznosítani. Ennyire nehéz lenne őszintének lenni?

Saját véleményem, hogy ez az ing egy borzalom. Jobb, ha nem veszed fel.

Nem kéne kényszerből viselned, csak mert a tesód adta. És? Történni fog valami, ha közlöd a saját érzéseidet neki?

2022. máj. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!