Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol, mikor vegyem fel?

Hol, mikor vegyem fel?

Figyelt kérdés

Kaptam ma tesómtól egy inget, amit magának vett, de inkább nekem adja mert neki kicsi. Nekem tökéletes méretre. Viszont (halvány)rózsaszín.

Fogalmam sincs mikor tudnám hordani vagy mihez. Nem szoktam nagyon ingeket hordani. Egyetemista vagyok, nem dolgozom irodában vagy hasonló helyen.

Még szórakozó helyre is sok lenne szerintem.


21/f


(Csatolok képet). Nem ugyan ez az ing, de hasonló:



[link]



[link]


Annyi, hogy a kockák kisebbek picit..



2022. máj. 9. 00:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát én sehova nem venném fel 😅
2022. máj. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10 oda adta nekem, még gondolkodom picit aztán lehet visszaadom neki. Google-ban kerestem millio egy outfit ötletet, aztán lehet rájövök majd, hogyan kéne hordanom
2022. máj. 9. 09:29
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

" hogyan kéne hordanom"


Tehát kényszerből, kell-ből hordanál egy olyan felsőt, amit nem is szeretnél. Oké, a te dolgod.

2022. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem esküvőre, családi ünneplésre (ballagás, vasárnapi ebéd, húsvét, karácsony...)

Buliba nem is tudom, ha nem a stílusod akkor ne.

21/N

2022. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor hord, ha ez a stílusod. Ha úgy veszed fel, hogy nem szoktál ilyeneket hordani, akkor garantáltan búzának fognak benne nézni. Nekem a bátyám öltözött mindig ilyenekbe, neki nagyon jól állt, főleg női napszemüveggel kombinálva, és senki nem gondolta róla hogy meleg, mert tök jól passzolt a stílusához. Én egyszer vettem fel ilyet úgy hogy nem akartam, aznap mindenki melegnek gondolt és elkezdtek sugdolózni a hátam mögött.
2022. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!