Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Számomra már kissé túl kihívó...

Számomra már kissé túl kihívó ruhát vett fel a párom, mit gondoltok a dologról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, eddig egyikünket sem nagyon érdekelte, hogy miben vagyunk, általában melegítőnadrág vagy farmer és póló, bár ő néha felvett picit csinosabb ruhákat is. Egyik nap vett egy ruhát amit én már túl kihívónak gondolok, ezt el is mondtam neki, egy darabig nem is hordta sőt volt ilyen viccelődés is, hogy mivel meleg van én már nem szívesen hordanék sokszor alsónadrágot, de miatta felveszem, hogy ne látszódjon nadrágon keresztül semennyire, hogy mi lóg ott. De semmi veszekedés nem volt ebből. Most viszont felvette ezt a ruhát és érdekelne, hogy mi lehet az oka, de nem akarok ebből jelenetet. Ja és hozzátenné, hogy nem telik el nap, hogy ne mondanám neki, hogy gyönyörű.

Ja és egyedül ment el ebben a ruhában, de csak kb. másfél órára és tudom, hogy csak vásárolni ment.


Amikre gondoltam:


- Szeretné, hogy más pasik megbámulják.

- Unatkozik és szeretne vitázni.

- Szeretne féltékennyé tenni és ez az első lépés, ha nem jön be akkor kicsit emel a dolgon pl. ennél is kihívóbb ruhával vagy valakivel elkezdene beszélgetni.

- Ezzel szeretne engem is ösztönözni, hogy én is szebb ruhákat vegyek fel.


Gondoltam ennél drasztikusabbakra is, elvetettem azokat, de azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.



2022. máj. 22. 12:57
1 2 3 4 5 6
 1/53 Noren1989 ***** válasza:
91%
Szóval kicsi a pöcsöd.
2022. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
99%

Nemtudom feltűnt e de 2022 van, 21. század... nehogymár bárki is megmondja a párjának mit vegyen fel. Nem egy 10 évesnek vagy az anyja vagy az apja. Ha szeretné magát csinosan érezni, vagy csak szimplán szeretné felvenni semmi közöd nincs hozzá.

Ha pedig annyi bizalom nincs a kapcsolatban, hogy elhidd nem csal meg akkor az annyit is ér. Had hordjon amit akar.

2022. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
97%

Vaaaaagy, mondok mégegy opciót:

Nagyon tetszik neki az a ruha, szépnek érzi magát benne és szeretné hordani.

Nem kell minden mögé aljas gonosz női indokokat látni, egyszerűen lehet csak szerette volna már felvenni valahova azt a ruhát.

Amúgy milyen ruháról van szó? A kihívó azért elég relatív fogalom.

2022. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
98%
Örülj neki, hogy szeret csinosan öltözködni. Szerintem azért kezdte a párod most hordani ezt a ruhát, mert itt a nyár és most van itt a szezonja. Növeli az önbizalmát, ha felvesz egy-egy merészebb darabot és elismerő pillantásokat kap. Légy büszke rá!
2022. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
98%
Ahol nincs probléma, oda generálni kell egyet, ugye, te önbizalomhiányos kérdező?
2022. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Második válaszoló amit írsz azért féligazság. Senki nem tilthatja meg a párjának, hogy felvegyen valamit amiből kilóg mindene, ez igaz, viszont az is igaz, hogy senki nem köteles együtt maradni egy nővel aki a semmiből elkezd közönségesen öltözködni. Szerencsére nálunk nem ez a helyzet.


Egyébként csak kíváncsi voltam, mert számomra kicsit ellentmondásos, hogy küzdenek a nők a tárgyiasítás ellen aztán pedig felvesznek valamit amiből kilóg mindenük. Illetve az elismerő pillantásokat felhozzák példának. Általában az emberek a tárgyaikkal szoktak felvágni. Szép autó, szép óra, szép ház... szép nő aki kirakja mindenét számomra tárgyiasnak tűnik, de elfogadom mások véleményét.

2022. máj. 22. 13:54
 7/53 A kérdező kommentje:
Meg nem értem az "elismerő pillantásokat" mindenhol azt hangoztatják, hogy a belső értékek számítanak, legyen okos, művelt, segítőkész, önzetlen. Hogy a külső nem fontos, nem a kinézet teszi az embert. Akkor mit kell elismerni?
2022. máj. 22. 13:56
 8/53 anonim ***** válasza:
98%

A tárgyiasítás elleni küzdelem pont arról szól, hogy nem neki kell megváltoznia, hanem neked. Ő semmi rosszat nem tett azzal, hogy női testben létezik, az a bunkó, aki emiatt tárgynak kezeli.

Egyébként megsúgom, az ilyen „megdugnálak” beszólogatás, utcán nő után fütyülés, stb. nem függ attól, mi van a nőn, télikabátban is érheti ilyen.

2022. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
98%

Kétlem, hogy ki lenne mindene. Ne túlozz. Inkább az önbizalomhiányoddal kezdj valamit.


Linkek kérlek egy olyan összeállítást, ami keverte nálad a biztosítékot.


Inkább örülj annak, hogy csinosan öltözködik a párod.

2022. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy a belső értékek fontosabbak, nem jelenti azt, hogy kötelező melegítőnadrágban mászkálni.
2022. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!