Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Számomra már kissé túl kihívó...

Számomra már kissé túl kihívó ruhát vett fel a párom, mit gondoltok a dologról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, eddig egyikünket sem nagyon érdekelte, hogy miben vagyunk, általában melegítőnadrág vagy farmer és póló, bár ő néha felvett picit csinosabb ruhákat is. Egyik nap vett egy ruhát amit én már túl kihívónak gondolok, ezt el is mondtam neki, egy darabig nem is hordta sőt volt ilyen viccelődés is, hogy mivel meleg van én már nem szívesen hordanék sokszor alsónadrágot, de miatta felveszem, hogy ne látszódjon nadrágon keresztül semennyire, hogy mi lóg ott. De semmi veszekedés nem volt ebből. Most viszont felvette ezt a ruhát és érdekelne, hogy mi lehet az oka, de nem akarok ebből jelenetet. Ja és hozzátenné, hogy nem telik el nap, hogy ne mondanám neki, hogy gyönyörű.

Ja és egyedül ment el ebben a ruhában, de csak kb. másfél órára és tudom, hogy csak vásárolni ment.


Amikre gondoltam:


- Szeretné, hogy más pasik megbámulják.

- Unatkozik és szeretne vitázni.

- Szeretne féltékennyé tenni és ez az első lépés, ha nem jön be akkor kicsit emel a dolgon pl. ennél is kihívóbb ruhával vagy valakivel elkezdene beszélgetni.

- Ezzel szeretne engem is ösztönözni, hogy én is szebb ruhákat vegyek fel.


Gondoltam ennél drasztikusabbakra is, elvetettem azokat, de azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.



2022. máj. 22. 12:57
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
#50 +1
2022. máj. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
81%
#49 azért van egy enyhe különbség aközött hogy a párom RÁNÉZ egy szép csajra (főleg hogy én is ránézek egy szép csajra mert azért na) és megb**z egy másik csajt, ha neked ez a kettő hasonló, egyre jobban sajnálom a párod. Az ha ránéz még nem jelenti azt hogy amint elfordulsz rohan is oda hogy jól megcsinálják egymást ott az utca közepén, az átlag ember lát egy jól kinéző nőt/pasit, ránéz, azt gondolja "fú de szép csaj/pasi" majd megy tovább és két percen belül már valószínű nem is emlékszik rá hogy látott ilyet.
2022. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
86%
Sőt, van különbség már aközt is, hogy megnézi, meg hogy paraszt módon megbámulja.
2022. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!