Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Számomra már kissé túl kihívó...

Számomra már kissé túl kihívó ruhát vett fel a párom, mit gondoltok a dologról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, eddig egyikünket sem nagyon érdekelte, hogy miben vagyunk, általában melegítőnadrág vagy farmer és póló, bár ő néha felvett picit csinosabb ruhákat is. Egyik nap vett egy ruhát amit én már túl kihívónak gondolok, ezt el is mondtam neki, egy darabig nem is hordta sőt volt ilyen viccelődés is, hogy mivel meleg van én már nem szívesen hordanék sokszor alsónadrágot, de miatta felveszem, hogy ne látszódjon nadrágon keresztül semennyire, hogy mi lóg ott. De semmi veszekedés nem volt ebből. Most viszont felvette ezt a ruhát és érdekelne, hogy mi lehet az oka, de nem akarok ebből jelenetet. Ja és hozzátenné, hogy nem telik el nap, hogy ne mondanám neki, hogy gyönyörű.

Ja és egyedül ment el ebben a ruhában, de csak kb. másfél órára és tudom, hogy csak vásárolni ment.


Amikre gondoltam:


- Szeretné, hogy más pasik megbámulják.

- Unatkozik és szeretne vitázni.

- Szeretne féltékennyé tenni és ez az első lépés, ha nem jön be akkor kicsit emel a dolgon pl. ennél is kihívóbb ruhával vagy valakivel elkezdene beszélgetni.

- Ezzel szeretne engem is ösztönözni, hogy én is szebb ruhákat vegyek fel.


Gondoltam ennél drasztikusabbakra is, elvetettem azokat, de azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.



2022. máj. 22. 12:57
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, elárulom hogy nem a ruhától fog függeni hogy csorgatják-e a nyálukat a pasik, egy nagy mellű lánynak garbóban is nagy mellei lesznek de nekem is szólt be már 60+os pasi mikor egy rövidnadrág (27 fok volt, remélem olyankor azért szabad) és egy nagyon bő póló volt rajtam (még csak be se volt tűrve a nadrágba, kb fenékig eltakart mindent mint egy zsák) hogy "nyalnálak karácsonyig", most ezen a ponton mit hordjak, burkát?

De tényleg légyszi linkelj már be egy olyasmi ruhát mert aztán lehet tényleg ránézünk és azt mondjuk "hát ja, ez maximum valami seggrázós partira lenne illendő".


Az meg hogy egy nő szépen öltözik nem feltétlenül azt jelenti hogy a pasiknak akar megfelelni. Elég egyedi stílusom van de szeretek szép ruhákban járni mert én jól érzem magam benne és önbizalmat ad, ha a pasiknak akarnék megfelelni valószínű nem úgy néznék ki emellé mint aki egy rossz szóra rádszórna valami átkot. Sőt, ha direkt nem vennék fel ilyen ruhákat mert annyira mindent megteszek hogy ne bámuljanak meg, az nem az lenne hogy a férfiak befolyásolják az öltözködésem? Egyszerűen néha jó érzés jól kinézni, néha otthon előveszek egy szép ruhát amit nincs alkalmam hordani, beállok a tükör elé és jól érzem magam, majd visszarakom a szekrénybe, ez sem a pasik miatt lett felvéve.

2022. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
3%

31!

Miért nem tudtok bermudát felvenni mint a fiúkák ha meleg van?

És akkor nem szólnak be a felajzott pasik a látványtól.

2022. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
98%

32!

Miért nem tudod a hülyeségeidet a titkos naplódba írni a gyakori helyett?

És akkor nem tudná a fél internet, hogy ennyi eszed van.

2022. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
1%

Kérdező!

Te is észrevetted a részrehajlást ezen az oldalon? És még a modikák is benne vannak!

Ha nőt ekézel csak te lehetsz a mocsok, de ha fiút kell köpködni akkor össze tud fogni a társaság.


33!

Látom a te értelmi szinted sem veri a bordür magasságát, a kérdésemre nem tudsz válaszolni, csak támadni!

2022. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim válasza:
97%
32-es. Nem nekem szólt a kérdésed, de remélem nem baj ha válaszolok. Eleve se néz ki valami jól, de én azert nem hordok mert úgy nézek ki benne mint egy elhízott ovis kisfiú:)
2022. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
14%

35.

32-es vagyok.

Köszönöm hogy válaszoltál! Ugye nem fájt..

Annyit még had kérdezzek, hogy ha szerinted negatív a megjelése, akkor a fiúkáknál miért lett egyenruha szintre emelve?

2022. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 HoneyBunny ***** válasza:
98%
Ez az egyenruhazas akkora baromsag mar. Gyartanak valamit. Valaki felveszi ezt a valamit. Ez megtetszik egy masik valakinek, aki szinten felveszi, es igy tovabb. Aztan megszokassa valik, hogy abban a valamiben jarnak sokan. Nem az ellenkezo nemet kell ekezni emiatt, ekezzed azokat a ferfiakat, akik divatta tettek. Egyebkent tapasztalataim alapjan egy pasi sokkal-sokkal elobb es meggondolatlanabbul leb#ziz egy masik pasit a ruhaja/haja/testalkata/arcberendezese miatt.
2022. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
12%

37.

Tökéletesen leírtad hogyan lesz egyenruha egy ruha típusból.

Nézd meg a marha férfiakat, (t. a kivételnek) korosztálytól függetlenül mind ebben a szharban van.

Már ott tartanak, hogy strandra is ebbe mennek.

Mi ez ha nem jogos egyenruházás?

Legyen már valakinek egyénisége és vegyen fel azt ami NEKI tetszik és ne az idegenektől való rettegés és megfelelési kényszer hajtson már az öltözködésben.

Én is egyedin öltözködöm és nem állok be a hülyék sorába.

2022. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
97%

#32 nekem mit kellett volna felvennem, mikor télen megfogdostak a villamoson?

Térdig érő vastag pufikabát, vastag kötött sapka, sál, ronda hótaposó csizma volt rajtam, meg egy egyszerű farmer.


Sőt, van bermudám is... Abban is megesett már,hogy a fenekem volt a kapaszkodó

2022. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
96%

#32 mert akkor meg valami random idióta megjelenik gyakorin, kijelenti hogy az FéRfIrUhA és kijelenti hogy leszbi vagyok?

Viccen kívül mert úgy nézek ki benne mint egy fehérorosz súlyemelő, akkor meg arra szólnának be a pasik hogy "hogynézelki", mert beszólnak, megnyugtatlak, bő melegítőnadrágban és xxl-es pulcsiban is megbámulnak.

2022. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!