Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Számomra már kissé túl kihívó...

Számomra már kissé túl kihívó ruhát vett fel a párom, mit gondoltok a dologról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel, eddig egyikünket sem nagyon érdekelte, hogy miben vagyunk, általában melegítőnadrág vagy farmer és póló, bár ő néha felvett picit csinosabb ruhákat is. Egyik nap vett egy ruhát amit én már túl kihívónak gondolok, ezt el is mondtam neki, egy darabig nem is hordta sőt volt ilyen viccelődés is, hogy mivel meleg van én már nem szívesen hordanék sokszor alsónadrágot, de miatta felveszem, hogy ne látszódjon nadrágon keresztül semennyire, hogy mi lóg ott. De semmi veszekedés nem volt ebből. Most viszont felvette ezt a ruhát és érdekelne, hogy mi lehet az oka, de nem akarok ebből jelenetet. Ja és hozzátenné, hogy nem telik el nap, hogy ne mondanám neki, hogy gyönyörű.

Ja és egyedül ment el ebben a ruhában, de csak kb. másfél órára és tudom, hogy csak vásárolni ment.


Amikre gondoltam:


- Szeretné, hogy más pasik megbámulják.

- Unatkozik és szeretne vitázni.

- Szeretne féltékennyé tenni és ez az első lépés, ha nem jön be akkor kicsit emel a dolgon pl. ennél is kihívóbb ruhával vagy valakivel elkezdene beszélgetni.

- Ezzel szeretne engem is ösztönözni, hogy én is szebb ruhákat vegyek fel.


Gondoltam ennél drasztikusabbakra is, elvetettem azokat, de azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.



2022. máj. 22. 12:57
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
97%
#32 arról nem is beszélve hogy ha én felveszek egy rövidnadrágot mert meleg van, egy öreg hapsi meg rámnéz és az első gondolata az hogy "hmmmm akár az unokám is lehetne.... hmmm de jól megb**znám... oda is kiáltom neki, úgy vágyok egy kis 45 évvel fiatalabb sunára, közlöm is" és ÉN vagyok a hibás? Ha végigmennék az utcán és elkezdeném embereknek kiabálni hogy "vén hájas k**va vagy!" "kokszos g**i zuhanjon rád fekvenyomáskor a súly" "prűd p**sa mutass már egy kis segget nekünk" és társai, akkor az is arrajárók hibája lenne, mondván ha nem akarják hogy beszóljak tegyenek ellene, vagy az enyém mert egy neurotikus f**z vagyok akinek egy cseppnyi önkontrollja nincs vagy bárminemű szűrő a szája és a nemiszerve között?
2022. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
97%
Vagy talán azért vette fel mert neki tetszik, nem mindenki gondolkozik ilyen degeneralt módon mint te.
2022. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
97%

Kicsi az onbizalmad. Magadon dolgozz. Ne keseritsd meg a bnod eletet a butasagaiddal.


Azt vesz fel,amit akar. Normalis ember nem korlatozza aparjat az oltozkodssben sem.

2022. máj. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
90%

Ha van egy kicsi esze kidob a francba, és keres maga mellé egy férfit.


Nálam ott repülnél, ha megpróbálnád! megszabni, mit vehetek fel.

2022. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
A tárgyiasítás a TI hibátok, és mi azért küzdünk, hogy ne menjen a catcalling, csak mert nyáron fel merek venni egy nem pi..tsa-rövidnadrágot.
2022. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
85%

Linkeld már be a ruhát...


Kétlem, hogy olyan szoknya, amiből épp csak a hüvelye nem látszik ki - már elnézést.

2022. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, egyébként halkan jegyzem meg, hogy engem egyik ősszel, futás közben próbáltak lerángatni a bokorba - melegítőnadrág, sportcipő, kapucnis pulcsi, SEMMIT nem mutatott.


Ja, meg télen, nyúlt alám a csávó - szóval itt már megbukott a kiteszed a sgged-melled és azért vagy "préda" - bullshted. Ó, hogyne.

2022. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
#47 na ezaz, arról nem is beszélve hogy a nemi erőszak olyan országokban is jelen van ahol a nőkből konkrétan van hogy a szemét SE látod mert tetőtől talpig lepelben van, mégis megtörténik arra is, akkor ők mi a fenét vegyenek fel, mit takarjanak még el, miből hordjanak még bővebb szabásút?
2022. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Akkor például az is teljesen normális, ha (akár ott van a párom akár nem) megbámulok egy vonzó nőt? Most ezt azért írom, mert valaki írta, hogy "Normalis ember nem korlatozza aparjat az oltozkodssben sem." Tehát normális ember nem korlátozza, hogy hova néz a párja? Vagy hova nyúl, hova teszi be, kinek mit mond, kivel megy el este meginni valamit, kivel cserél telefonszámot, kit követ be, stb.?
2022. máj. 29. 22:00
 50/53 HoneyBunny ***** válasza:
87%

Azert egy ruhavalasztas es egy megcsalas, a parod megalazasa kozott eleg nagy kulonbseg van, nem gondolod?


Siman lehet, hogy pont azert es pont akkor vette fel, mert tudta, hogy nem veled megy el otthonrol es veled nem tudja hordani azt a ruhat, mert utalod, viszont igy most volt alkalma ra. Ha ennyire idegesit, akkor puhatold ki, miert vette fel. Mondd, hogy milyen csinosan ment el multkor otthonrol, mostanaban ilyen kioltozos kedveben van? Ennyi. Ne huzd fel magad rajta, akkor konnyebb lesz megbeszelnetek.


Egyebkent en is kivancsi lennek a ruhara, ha linkelnel hasonlot, konnyebb lenne eldonteni mennyire jogos a kiakadasod, addig nem fogunk tudni ugysem megerteni. Amde erre nagyon nem mutatsz hajlandosagot, ami arra enged kovetkeztetni, hogy valojaban te is erzed, hogy nem is olyan kihivo az a ruha, csak nagyon dogos benne es feltekeny vagy. Javits ki nyugodtan, ha tevedek.

2022. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!