Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy illik öltözni ha nagynevű...

Hogy illik öltözni ha nagynevű hotelbe megyunk egy vacsira, illetve mit lehet ott csinálni hogy ne unjam magam?

Figyelt kérdés

Csak amolyan kiruccanás féleség alapon teraszos hotelbe megyunk, de csak mert magasan van a terasz, jol nézhet ki.

Csak beugrunk, jövünk-megyünk es ennyi.

Mivel dobhatnám én ezt fel, úgy érzem egy sarki étterembe is beülhetnénk ennyi erővel.

Es ilyenhez ki kellene öltözni?

Mitől tudnqk jók lenni az ilyen kimozdulasok kapcsolatban?



#unalom #átlagnap
2022. máj. 25. 08:07
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És ennyi erővel otthon is ehetnénk.mivel lehetne valami pluszt vinni az egészbe?
2022. máj. 25. 08:08
 2/28 anonim ***** válasza:
92%

Minek mentek, ha nem is szeretitek az ilyesmit?

A ruhához meg nem ártana tudni a nemedet. :D

2022. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem is értem a kérdést. Mi az, hogy ne und magad? Elméletileg kettesben mentek enni, akkor miért unnád magad? Más étteremben is unatkozol kaja közben? :D


Hogy mit vegyél fel? Azért ne szmokingot, de illik elegánsan megjelenni. Jó ing, elegáns cipő+hozzá illő nadrág. A nőnek valami csinosabb ruha, nem nagyestélyi.

2022. máj. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Láttam googles képeken hogy azta de szép az a hotel. Es erről zengedeztem. A barátomnak meg bevillant, hogy elvisz akkor oda, mert amugy is moostanában olyan a kapcsolatunk hogy nem győz nekem bizonygatni, hogy szeret, értem bármit meg stb.

Gondoltam próbálom értékelni az igyekezetét, és magamnak sem akart ellentmondani, vagy magamból "hülyét csinálni", igy rábólintottam, olyan alapon, hogy úgyis feledésbe merül majd.

Csak épp nem feljtette el, hanem elintézte konkrétan.

És igy mennem is kell, és még jopofát is vágni, mint aki örül nagyon.

28n

2022. máj. 25. 08:19
 5/28 A kérdező kommentje:
*sem akartam
2022. máj. 25. 08:20
 6/28 Mathus válasza:
87%
a kérdésre: sima casual elég, ide pihenni mennek az emberek, és ha nincs külön dresscode a házirendben, akkor felesleges. Ha vannak a hotelnek külön szolgáltatásai a vacsorához, vagy eleve van ott vmi plusz (uszoda, faltenisz, masszázs stb.), akkor azt használd ki, és akkor nem fogsz "unatkozni". Mert szerintem a barátodat unod és nem a szállodát.
2022. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Minek vagy együtt ezzel a csávóval? Ha szeretnéd és vele akarnál lenni, akkor valóban mindegy lenne, hogy hotel, meki, vagy szendvics otthon, mindnek örülnél, mert a pasi lenne a lényeg, akit szeretsz. Minek húzod az agyát? Szomorú, ha már kihűlt a láng, de tudni kell elengedni a kapcsolatokat.
2022. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

A skybar-ba mentek gondolom.

De most nem értem. Hogy lehet unatkozni? Ugyanolyan mint egy éttermi ebéd, vagy egy kávézás valahol.

Én voltam már ott (ha mégsem ez a hely, akkor is hasonló lehet), gyönyörű a kilátás.

Akkor is jópofát kellene vágnod ha étterembe mentek? Egyáltalán nem értem az egészet. Én nagyon örülnék neki. A párod a kedvedben szeretne járni.

Öltözködni pedig semmi extra. Ha farmerban mész, akkor sem fognak kinézni. Férfiak sem öltönybe mennek oda. De nyilván valami csinosabb ruha, vagy legalább egy csinosabb felső.

2022. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"mindegy lenne, hogy hotel, meki, vagy szendvics otthon, mindnek örülnél, "


"Ugyanolyan mint egy éttermi ebéd, vagy egy kávézás valahol"


Na ezek miatt sincs kedvem. Nekem ez nem több egy otthoni tv előtti paprikaskrumpli evő esténél:(


Ing farmer kombó remélem jo lesz

2022. máj. 25. 08:36
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

8-as vagyok. A Aria Hotel sky bar.

Nem a hotelbe mentek, hanem a bár részébe.

2022. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!