Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy illik öltözni ha nagynevű...

Hogy illik öltözni ha nagynevű hotelbe megyunk egy vacsira, illetve mit lehet ott csinálni hogy ne unjam magam?

Figyelt kérdés

Csak amolyan kiruccanás féleség alapon teraszos hotelbe megyunk, de csak mert magasan van a terasz, jol nézhet ki.

Csak beugrunk, jövünk-megyünk es ennyi.

Mivel dobhatnám én ezt fel, úgy érzem egy sarki étterembe is beülhetnénk ennyi erővel.

Es ilyenhez ki kellene öltözni?

Mitől tudnqk jók lenni az ilyen kimozdulasok kapcsolatban?



#unalom #átlagnap
2022. máj. 25. 08:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

?? Otthoni paprikáskrumpli evés? 😅 Tényleg nem értelek. Azt mondtad tetszik neked a hely és áradoztál róla. A barátod a kedvedben akar járni és elvisz. Most meg azzal jössz, hogy unnád magad, és egyébként sem jobb semmivel, mint a tv előtt poshadni és paprikáskrumplit enni.


Igazából mi a bajod? Mert nem a hotel, az száz :D

2022. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nem értem, mi bajod van. Csávót csak szimplán sajnálom.
2022. máj. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk beszélgetni lehet. Ismerős a dolog? Vagy csak akkor nem unatkozol, ha otthon ültök a tv előtt.

30 éve vagyok házas, de soha nem unatkoztam a férjemmel egy étteremben. Sőt! Kell is rendszeresen ilyen program, hogy ne legyenek mindig a szürke hétköznapok. Lehet bort inni, romantikázni, sétálni utána. És RENGETEGET BESZÉLGETNI.

Ha szép a kilátás egymást átkarolva nézni a tájat.

Ilyenek....

2022. máj. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 harebell ***** válasza:
100%
Próbáld meg (magadnak is) megfogalmazni, mi igazán a problémád, ugyanis rettenetesen abszurd, ahogy azon nyavalyogsz, hogy hogyan fogsz kibírni egy vacsorát a barátoddal egy szép helyen.
2022. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Bort romamtikát sétát beszelgetést is a ház körül is lehet

Örömmel teli fejet vágni lesz a nem könnyű.

A problémám megfogalmazva kb semmi izgalom. De nem is hiányzik nagyon, de nem latom értelmét a hotelnek:(

Értékelem, hogy értékel engem. Es ennyit tesz csak.

2022. máj. 25. 09:41
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami troll kérdés? Bocs kérdező, de nagyon szánalmas vagy.
2022. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
100%
Úgy sajnállak, hogy egy nagynevű hotelben fogsz enni szép kilátással a pároddal, komolyan. El sem bírom képzelni azt a mértékű szenvedést, aminek ki leszel téve. Nagyon sajnálom, remélem túléled anélkül, hogy halálra unnád magad! :(
2022. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 harebell ***** válasza:
100%

"Sétát a ház körül is lehet"


Ne már... :D

2022. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Már megint túl sok kekszet adtatok a trollnak. Még este is a lyukas, kinyúlt pizsijében fogja kiírni a hasonló hülye kérdéseit.
2022. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
Figyeljél. Én nem tudom ki a csávód, de ha nekem főzöl egy jó kis paprikás krumplit akkor én az oltárhoz viszlek el.
2022. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!