Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy illik öltözni ha nagynevű...

Hogy illik öltözni ha nagynevű hotelbe megyunk egy vacsira, illetve mit lehet ott csinálni hogy ne unjam magam?

Figyelt kérdés

Csak amolyan kiruccanás féleség alapon teraszos hotelbe megyunk, de csak mert magasan van a terasz, jol nézhet ki.

Csak beugrunk, jövünk-megyünk es ennyi.

Mivel dobhatnám én ezt fel, úgy érzem egy sarki étterembe is beülhetnénk ennyi erővel.

Es ilyenhez ki kellene öltözni?

Mitől tudnqk jók lenni az ilyen kimozdulasok kapcsolatban?



#unalom #átlagnap
2022. máj. 25. 08:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
20-as, fölösleges, ő ott is unatkozna. Végül is házasodni otthon a kertben is lehet.
2022. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%
XD Na most ez ütött :D
2022. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 okot tudok elképzelni:

Első barátomnál azért próbáltam hasonló indokokkal/gondolatokkal kibújni a program alól, mert bár nagyon szerettem vele lenni és a program is tetszett, de úgy éreztem, anyagilag nem engedhetem/engedhetjük meg. Ezért próbáltam magamnak is igazolni, hogy jó lesz otthon, felesleges a drága hely és rosszul éreztem magam, hogy annyit költ rám. De ez csak a saját komplexusom volt.

A másik eset, amikor untatott a partner és igazából pont csak a kilátás volt érdekes meg a vacsora... Ha ez a helyzet, akkor inkább ne pazaroljátok egymás idejét. Mondd el neki őszintén, hogy nincs kedved ehhez és köszönöd a figyelmességét, de inkább hagyjátok ezt a kapcsolatot, mert nem vagy szerelmes.

2022. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Amikor olyannal voltam,akibe szerelmes voltam, minden perc csodálatos volt bárhol. Szép helyen még tökéletesebb. De egy unalmas helyen is érdekesebb volt egy izgalmas, érdekes személlyel,mint egy tökéletes nyaralás egy számomra közömbös emberrel, akinek az udvarlása inkább teher. Kicsit gondold át, milyen jövőt látsz ebben a kapcsolatban.
2022. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%
attól függ mennyire vagy gazdag illetve ha nem, mennyire rongyrázós sznob
2022. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szégyellsz megjelenni vele? Unod a társaságát? Szakítani akarsz? Nem tartod elég érdekesnek őt?


Eredeti kérdésre: például a kiöltözéssel dobhatod fel. Nekem az is élmény, ha felvehetek egy alkalmibb ruhát és szépen sminkelek hozzá. Egy csinos ruha elég, ha sokat ültök, akkor nem annyira kényelmes a nagyon rövid. Cipő se muszáj hogy magassarkú legyen, mehetsz kényelmesebben.

Én ha unatkozok valahol, próbálom megfigyelni a környezetem, kitalálni, ki micsoda, mi a foglalkozása, miért van ott, hová tart, kivel milyen a viszonya... Kicsit Sherlock Holmest játszok, és próbálok olvasni a jelekből. Vagy kitalálok egy történetet és abba helyezem el az egész szituációt mint jelenetet. Sok filmben van ilyesmi skybar jelenet és nagyon menő. Illetve megpróbálok nagyon elegánsan viselkedni. Na akkor garantáltan nem unatkozom, mert arra nagyon kell koncentrálnom. :D

2022. máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Maga a miliő jelenti a pluszt. Ha tényleg olyan, mint ahogy gondolod. Mi az, hogy ne unatkozzál? Beszélgessél azokkal, akikkel mész, ez a legalapvetőbb, és az, hogy a telefonodat kapcsold ki.
2022. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ja, és a késsel-villával evést sajátítsd el.
2022. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!