Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tiétek milyen lesz vagy van?

A tiétek milyen lesz vagy van?

Figyelt kérdés

Csak,hogy ötletet meríthessek,szeretném ha minnél többen leírnátok milyen télikabátot vesztek,vagy milyen télikabátotok van?Linkelhetnétek képet is valami hasonlóról esetleg,de azt is leírhatnátok,hogy ha még nincs,akkor milyen az elképezélsetek!

Köszönöm!:)


2010. szept. 19. 18:46
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
és légyszi kort is!(eslősorban lányokra gondoltam)
2010. szept. 19. 18:46
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy fekete, csipkemintás télikabátom van. csípő alá ér 5 centivel, kötött résszel van összehúzva az alja és az ujjai, kapucnis, nagyon könnyű.

tudom, ez nem egy túl divatos kabát, de ha vennék akkor ilyen lenne: [link]

2010. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
ja bocsi ez lemaradt: 15/L
2010. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
2%

Nekem tavaly egy szürke nagyon csini, szűkített derekú szövetkabátom volt, idén viszont egy ezüstróka bundát fogok venni.

18/L

2010. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
85%
istenem, szegény róka=(((((((((( szívtelen barom vagy, csak hogy tudd=) rohadj meg a kabátodban majd.
2010. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
szerintem nem ő a szívtelen,hanem aki azokért a kabátokért....köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 19. 19:19
 7/50 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem meg te vagy a barom. Az ősember is inkább fagyott volna halálra? Te nagyon okos. Persze manapság ez már luxus cikk, de mindenki tudja hogy a szőrme rendeltetése hogy melegítse az embert. Nem mellesleg pedig gyönyörű.:)
2010. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
88%
Óóó, és te mit tennél, ha valaki odajönne hozzád azzal, hogy ő most emberbőr kabátot akar hordani és megöl??? Tudom, abszolút hihetetlennek tűnik, de az állatok is érző lények, és nem azért vannak kitalálva, hogy megöljük őket és a szőrméjükben gyönyörködjünk!
2010. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
2%
Kicsit próbáld már meg reálisan látni a világot. Az ember bizony leöli az állatot ha a húsára vagy a bundájára van szüksége. Ezeket az állatokat ezért tenyésztik, nem a természetes környezetükből irtják ki őket.
2010. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
3%
Ja és utólag, tisztában vagyok vele hogy az állatok érző lények, van egy csomó állatom. De ne mond hogy még soha életedben nem ettél húst mert úgysem hiszem el. Innentől kezdve meg légyszi ne álszenteskedj!:) Köszi:)
2010. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!