Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tiétek milyen lesz vagy van?

A tiétek milyen lesz vagy van?

Figyelt kérdés

Csak,hogy ötletet meríthessek,szeretném ha minnél többen leírnátok milyen télikabátot vesztek,vagy milyen télikabátotok van?Linkelhetnétek képet is valami hasonlóról esetleg,de azt is leírhatnátok,hogy ha még nincs,akkor milyen az elképezélsetek!

Köszönöm!:)


2010. szept. 19. 18:46
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
91%
Én csak bőrdzseikben járok. Van béléses is, az pont elég a leghidegebb napokra is. 15/L
2010. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
76%

(csak zárójelesen: az, hogy eszünk disznóhúst az egy dolog, pont ezért más egy sertés nappabőr kabát vagy egy marhabőr cipő, mert őket megesszük úgyis és a bőrüket felhasználják legalább, nem pedig hulladék.

De tudtommal a rókákat nem esszük meg, így az ő megölésük színtiszta gyilkosság.

Ez az "ősember fagyott volna halálra" szöveg pedig hülyeség, mert nekünk már van más lehetőségünk melegen öltözni, nem csak az állatbunda.............)


A kérdésre válaszolva: 2 télikabátom van, az egyik egy barna MŰirha, nagyon szép, és egy fekete rövid szövet. Nem tudom veszek- e még idén télikabátot, nem teveztem. Kevésbé hideg napokra van egy fekete bőrdzsekim és egy barna bélelt műbőr, és még van másmilyen is (ballon fazon pl.)


25L

2010. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
3%
Nos, mint már mondtam ezeket a rókákat a bundájukért tenyésztik. Szerintem az hogy melegítsen ugyan olyan fontos mint azt hogy táplálékul szolgáljon, így nem vonatkoztatnám el a kettőt. A mű anyagból készült cuccok meg ócskák, az én igényeimnek a valódi felel meg. Össze se lehet hasonlítani a kettőt. Ne aggódj, különben nem sokan engedhetik meg maguknak az efféle kabátokat így tömegmészárlástól nem kell félned.;) Te nagy állatbarát.. Azt azért megkérdezném hány kóbor kutyát fogadtál be pl. ha már olyan nagy állatvédő vagy. Nekem mint a 4 kutyusom menhelyről kimentett kutyu.
2010. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
45%

Miért szentebb cél a húsáért megölni az állatot, mint a szőréért? Sőt, tovább megyek. Műszálas anyagokhoz kőolajat használnak. Az is káros, most például a Mexikói öbölben van egy rohadt nagy folt mert nekünk kellett a kőolaj. Nabumm.

Nem bírom az ilyen álszenteskedő barmokat, jajúristen érző élőlények... igen, azok. A malac is akit levágnak. Nem élve nyúzzák meg őket, hidd el.

2010. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
82%
A Gyakorikérdések.hi nem vitatkozásra való..
2010. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
*u
2010. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
76%
nem élve? láttam már videót amin élve nyúzták meg a mosómacikat! baltával vágta le a lábát, mikor még mozgott, szerinted nem élt? hol foglalkoznak ezek azzal hogy él e? leszarják, kell a szőrméjük.
2010. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
83%

A haszonállatokat azért !tenyésztik!, hogy a húsukat és bőrüket felhasználjuk, de a vadon élő rókákat (pl.), ha kiírtják, - többek között - a te "csodálatos és győnyörű" bundád miatt, akkor a természetes élőhelyükből szakítják ki őket; a kölyökeik is elpusztulnak, mert nem tudnak magukról gondoskodni. A kis bébi fókákat is azért ütik agyon egy husánggal, hogy neked és a hozzádhasonló érzéketlen némbereknek legyen miben villogni, hát büszke lehetsz magadra!


[link]

2010. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
6%
20:06-os válaszolónak igaza van. Elhihetitek hogy akik szőrmét készítenek (kézzel csinálják hagyományosan) nem okoznak olyan fölösleges kínokat az állatnak hogy élve nyúzzák meg őket. 1000X humánosabbak mint pl Meki és hasonló gyorsétterem láncok, ahol gondolom ti is gyakran megfordultok. Innentől a vita el van döntve.
2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
6%
Te nagyon okos utolsó előtti.. olvass már el minden komit mielőtt itt osztod az észt..-.- DIREKT ÍRTAM! hogy nem a természetes élőhelyükről irtják ki őket.. -.- te okos.. ha már beleugatsz arra vehetnéd a fáradtságot hogy utána olvasol..-.- Nyilván nem olyan helyről veszem ahol azt se tudom honnan szerzik be meg stb. Ismerőstől vásárolunk aki ezért tenyészti őket. Anyának is van tőle már 3 bundája, és elhiheted hogy milliószor jobb körülmények között tartják őket még éltükben, mint sok kutyát, akikkel persze senki nem foglalkozik. Úgyhogy szerintem csendbe maradhattok.
2010. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!