Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tiétek milyen lesz vagy van?

A tiétek milyen lesz vagy van?

Figyelt kérdés

Csak,hogy ötletet meríthessek,szeretném ha minnél többen leírnátok milyen télikabátot vesztek,vagy milyen télikabátotok van?Linkelhetnétek képet is valami hasonlóról esetleg,de azt is leírhatnátok,hogy ha még nincs,akkor milyen az elképezélsetek!

Köszönöm!:)


2010. szept. 19. 18:46
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
akkor meséld már el, hogyan ölik meg az állatkákat? hm?
2010. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
6%
Humánus módon, fájdalom nélkül. De nyugodtan nézz utána ha ilyen beteg elméjű vagy és ennyire érdekel:D
2010. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
83%
fájdalom nélkül? MAJD BIZTOS KEDVESEN ELALTATJÁK ŐKET. tudod én nem hiszek a mesékben, de te nyugodtan próbáld ezzel nyugtatni a lelkedet!
2010. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
8%
Nem a mesékben kell hinni te mindent tudó!:) Csupán a biológiát kell ismerni, és tudni mely idegek elvágásakor múlik ki az állat fájdalom nélkül. Nézz utána a zsidók hogyan ölik le a kóser kajának szánt állatokat. Ha kicsit intelligensebb lennél, és nyitottabb talán te is tisztában lennél ezekkel a dolgokkal gyökér!-.-
2010. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
te beszélsz az intelligenciáról, s nézd meg, hogy beszélsz. Tán nem felhúztad magad kisszivem?;) De csak etesd magad a hülyeségeiddel, elhiszem hogy ezzel megnyugszik a lelked, nekem nem kell bemesélni semmit, láttam ilyen videót, és már mondtam, hogy élve nyúzták meg szerencsétlen állatokat.
2010. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
83%

édeseim, azért, mert meleg, nem kellene megölni. igen, én is az úgy utált, állatvédő barátotok mellett állok. oké, hogy ezért tenyésztik, de nekik miért ne lenne joguk élni? ez nem amolyan haszonállat, hogy lényégébe létszükség, mert vannak más ruhák amik szintén jó melegek ill. melegebbek. az étel, az más tészta, húsban vannak az élethez szükséges anyagok. a bundában nem. írtad, hogy 4 állat menhelyi kutyád van, akkor mit zsolnál, ha valaki fogná, és megölné őket, fájdalmasan, igen, általában lefejezéssel (hidd el, lopták már el kutyánk és csak a fejét hagyták hátra.) ölnék meg mert nkei kell a szőre?! hát gratulálok, hogy semennyi érzelem nem járult belétek, édeseim, és csak a saját hasznotok érdekel, és hogy csillogjatok.


amúgy sima szövetkabát a kérdésre a válasz.

2010. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Ha állatbarát vagy miért vonatkoztatod el hogy haszon állat meg ilyen állat olyan állat. Ha állat barát vagy akkor nem kéne szelektálni nemde?:) Te meg ne kisszivemezz és ha érdekel a te hülyeséged idegesített fel. Mert olyan vagy mint egy öregember.. amiről még nem hallott az nem is létezik. Ahj istenem.. olvass vagy valami módon szedj már magadra egy kis kultúrát. -.- Hülyegyerek
2010. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
akkor most KISSZIVEM megkeresem neked azt a videót, meglátjuk mitszólsz hozzá, HÜLYEGYEREK:DDDDD
2010. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
találtam jobbat. [link] 0:40valahánynál nézd meg mitcsinál? látod? LÁTOD?????
2010. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Istenem de primitív vagy. -.- Ne fáradj te bunkó engem nem érdekel a te perverziód, és hogy szabadidődben ilyeneket nézegetsz. Te beteg állat. Tudod sok hülye ember van a földön de nekem nem kell videóban mutogatni őket. Amúgy meg mint már számtalanszor leírtam az én bundakabátom egyetlen állatnak sem okozott kínt vagy fájdalmat innentől kezdve lehiggadhatsz te barom.
2010. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!