Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tiétek milyen lesz vagy van?

A tiétek milyen lesz vagy van?

Figyelt kérdés

Csak,hogy ötletet meríthessek,szeretném ha minnél többen leírnátok milyen télikabátot vesztek,vagy milyen télikabátotok van?Linkelhetnétek képet is valami hasonlóról esetleg,de azt is leírhatnátok,hogy ha még nincs,akkor milyen az elképezélsetek!

Köszönöm!:)


2010. szept. 19. 18:46
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
ez nem perverzió, de milyen érdekes, hogy most belinkeltem ezt, hogy felhúztad magad. KÉPZELD EZ A VALÓSÁG. rálépnek az állatfejére, vagy földhöz csapkodják, leszarják hogy fáj neki, de te csak nyugodt szívvel hord a szőrmédet, remélem egyszer valaki felgyújt vele együtt (=
2010. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem húztam fel magam hót közömbös vagyok az értetlen személyeddel szemben. Utoljára mondom el hogy én nem akárkitől vásárolok hanem megbízható ismerőstől nem kevés pénzért. Elhiheted hogy 500ezerért odafigyelnek hogy a bunda ne sérüljön és az állat is humánosan múljon ki. Na ennyit rólad okoska. De tudom tiéd kell hogy legyen az utolsó szó és ha az értetlen fajtádon múlik hajnali 4ig itt fogsz írogatni..-.- hát hajrá.
2010. szept. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy tyúklábmintás, karcsúsított fazonú, blézer szerű nyakmegoldású, szürke szövetkabátom van.

[link]

Ilyesmi, csak mélyebb nyakkivásággal, és hosszabb, karcsúsítottabb.

21/L

2010. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
83%
örülök, hogy ilyen NAGYON kedves ismerőseid vannak. De csak gratulálni tudok hozzá, hogy miattad kell kinyírni minimum 10 rókát, hogy te menőzhess az 500ezer forintos kabátoddal. Állatbarát vagy. Semmit nem jelent, hogy örökbefogadtál 4 kutyát, mert egy szemét alak vagy. Sajnálom, hogy neked ez fáj, de itt nem én vagyok az idióta, nem miattam fognak megölni állatokat, hogy díszeleghessek bennük. Gratula mégegyszer, többet nem foglalkozom ezzel, mert én egy unintelligens, primitiv alak vagyok, csak mert védem az állatokat. :)
2010. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
9%
Valóban primitív vagy ezt jól látod, hisz én észérveket hoztam fel te pedig ide nem illő videókkal példálóztál. :) Remek akkor téma lezárva. A lényeg hogy remélem megéheztél a nagy "vitában" és most benyomsz gyorsan valami jó húsos kaját;)
2010. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
ne gyere már itt azzal h húst eszek, arra szüksége van az embernek, de arra h bundát hordjon nem=)))) dehát ilyenek ezek a gazdag kis p*csák, mindenen átgázolni, hogy megmutathassák mekkora királylánykák. (= észérveiddel meg ne gyere, mert mint láthattad a videóban, így csinálják. Bár neked van egy állítólagosan humánus ismerősöd, hát király! Akkorse leszel több, mert miattad kell megölni állatokat. Miattad veszik el állatoknak az életét. Miattad. Mert egy önző szar vagy. És mégcsak fogalmad sincs arról mit ugatsz.
2010. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
8%

takarodjatok már innen hülye nyomorékok mit kell itt cinkeskedni? mennyetek rendezzétek le máshol bmeg hülye idioták de fel tudnak huzni ezek a nyomorultak mikor itt veszekednek egy kérdésen szerencsétlen kérdező meg kap vagy 2 normális választ mert már az elsöbe beleköt vmi fogyatékos


amugy nekem egy barna bördzsekim van, béléses A KÉRDÉSRE VÁLASZOLVA

2010. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Atttttttyaúúrájzten! (Isten) Hogy mennyi nagyokos önjelölt észosztó jár errefelé!!! A kérdés meg le van szarva.

Szóval kabátok: VALLLLÓDI!!! bőrkabátom van 2db, igaz, mindegyik sok évvel ezelőtti beszerzés, de annyira tartósak (és nem olcsók) hogy én hosszútávra is tervezek velük.

Aztán: pár éve vettem egy szövetkabátot, az is jó még. Klasszikus, afféle örök darab, tehát hosszú évekig nem avul el.

Legújabb beszerzés: Charles Vögele, 2008-as modell, 19900,-Ft helyett 1990-ért (igen, jól látod) Ez egy fekete, valamiféle vízlepergetős textil kabát, kapucnis.



F

2010. szept. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
hát besírtam, hogy mennyi rohadt közömbös f@sz él :'D és igen, ezt arra értem aki kiad fél milliót egy rohadt kabátért amit pár használat után (tegyük fel átlagosan 90) után dob el. meg azért a 20.000 se kutya, inkább annyiból veszek 2 másfajtát, és változatosabban öltözöm, mégha kicsit is.
2010. szept. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
amúgy arra a válasz, hogy nem kapja meg a kérdező a kérdésére a választ, annyi, hogy aki 'új', az beírta. másrészt, nem értem, hogy mást miért érdekel az, hogy ki milyen kabátot hord, bemegyek egy boltba, ami az én énztárcámnak lett kitalálva, és ami tetszik és jól áll rajtam (alak, magasság, illik hozzám stb...) azt megveszem.
2010. szept. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!