Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó nélkül esküvői...

Melltartó nélkül esküvői vendégként illik menni?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni és szimplán érdekel a véleményetek.:)

Van egy rokonom, akit meg kellett hívni az esküvőnkre, mert hogy rokon. Szüleim kifizették, nagy vita volt, mert én csak olyat akartam hívni, akit ismerek.

Aztán elmentünk meghívni a nőt, a férfit és a 2 lányát.

De olyan közönségesek voltak, hogy mindketten melltartó nélkül egy lenge topban fogadtak minket. 18 éves lányok.

Pedig szóltunk órákkal előtte, hogy megyünk.

Jó úgy voltam vele, hogy nyár van, meleg van.

Az esküvömre ugyanezek a lányok eljöttek ilyen szaténos szűk ruhába!

És nem vettek az alá se melltartót és kilátszott végig a teljes mell formájuk es a bimbójuk, így a képeken, videókon is mindenen látszik igazából.

Szerintem ez közönséges és ciki.

Most ez szerintetek is az? Ez a divat? Vagy ez mi?:D

Én 24 éves lány vagyok, de nem tartom normálisnak.

Amúgy szép mellük van. B-C közötti méret. Nem kicsi úgymond, tehát büszkék lehetnek rá.

De szerintem ez olyan r*b*s így.



2022. júl. 22. 00:50
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%

10-es:

Dettó. Bár én lassan kezdtem elengedni az ilyensmit. 35-40 fokban nyilván mindenhol izzadok, ha melltartóba lennék még annál jobban aláizzadnék a mell alatti részhez. Szóval igyekszem olyan ruhákat viselni amik vagy két rétegűek vagy vastagabbak (nem izzadós vastag). Mostanában mintha kevesebb beszólást kapnék miatta, szerintem kezdtek az emberek toleránsabbak lenni ilyen téren.

2022. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%
40 leszek,én sem hordok.Nincs benne semmi ribis.A baj inkább az,hogy a szüleud döntenek arról,hogy ki legyen az esküvődön.
2022. júl. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 NTBS ***** válasza:
36%
Szerintem van etikett a világon. Esküvőre alkalomhoz illően öltözni. Ennek a melltartó is része.
2022. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
86%
A melltartó a mellek tartására való, nem pedig felcsatolható bimbitapasznak. Ha valakinek kényelmesebb nélküle, akkor fogadd el és lapozz. Hozzátenném, hogy mellbimbója mindenkinek van, nemtől függetlenül, ez kinézetre kb. egyforma. A különbség a férfiak és nők között a mell alakjában, méretében van. Milyen érdekes, hogy pont ami különbség, azt a nők az öltözködéssel kiemelik, kihangsúlyozzák, ami meg kb. egyforma, azt le kell takarni, ki kell bélelni 5 centi vastag szivaccsal, nehogy átlátsszon. Túl van reagálva.
2022. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
38%
Otthon végülis azt vesznek fel amit akarnak, utcára is valamilyen szinten. De esküvőre nagyon nem illik. Az nem egy diko ahol tok mindegy mi van rajtunk. Vegyen fel tapaszt ami eltakarja a bimboját pl, de rajtuk ennyi sem volt. Szerintem tulmentek egy határon, valószínű senki se mondta el nekik hogy mit nem illik egy esküvőn.
2022. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
0%
*disko
2022. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
84%

Sajnálom, hogy itthon annyira nem divat, mert személy szerint nagyon szeretem, de Amerikában eléggé népszerű a nyitott hátú szatén ruha alkalmakra. Az ilyensmik:


[link]


Ezek nagyon elegánsak. A hát megmutatása egyszerre ízléses és nőies. Mégis agyon van szexualizálva ez is. Egy ilyen ruhához két féle "melltartót" lehet felvenni, az egyik a felcuppantós, a másik pedig a leukoplast szerű ragasztó. Személy szerint egyiket se tartom kényelmesnek, sőt, egész egyszerűen feleslegesek. A ruha ettől még szép lesz előnyös alakon, de szinte megköveteli a melltartó nélküliséget. És ezzel sincs semmi baj. Nem minden ruhához lehet melltartót felvenni. Nyilván aki D-s mellel van megáldva, az nem tudja elhagyni, hisz neki kell a tartás a hát fájása elkerülése miatt. De ettől még egy A-B mellű nő had élvezhesse már az életet melltartó nélkül.


Ez is egy agyontárgyalt téma, miközben egy természetes dologról beszélünk. Ennél már csak az van lejjebb amikor kijelentik itt (az oldalon régebb gyakran láttam), hogy aki nem festi a haját az igénytelen, mert nehogymár 30-40 éves nő őszülve látszódjon... Normalizáljuk végre a természetes dolgokat!

2022. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
29%
Igen, élvezheti az életet melltartó nélkül. AmDe fogadja el hogy egy esküvőre fel kell venni valamit ami eltakarja legalább a bimbóját.
2022. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom csak mas noket zavarja 😃
2022. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

Kezd elterjedt lenni hogy a nők nem hordanak. Amúgy meg is értem, a melltartó kényelmetlen, és sok ruhához nem is jó, mert kilátszik. Néha már én is utcára merészkedek nélküle nem átlátszó ruhában, de oldalról látszik, hogy nincs rajtam, mert hegyesebb a vége.

Esküvőre mondjuk nem mennék így. 26N

2022. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!