Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó nélkül esküvői...

Melltartó nélkül esküvői vendégként illik menni?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni és szimplán érdekel a véleményetek.:)

Van egy rokonom, akit meg kellett hívni az esküvőnkre, mert hogy rokon. Szüleim kifizették, nagy vita volt, mert én csak olyat akartam hívni, akit ismerek.

Aztán elmentünk meghívni a nőt, a férfit és a 2 lányát.

De olyan közönségesek voltak, hogy mindketten melltartó nélkül egy lenge topban fogadtak minket. 18 éves lányok.

Pedig szóltunk órákkal előtte, hogy megyünk.

Jó úgy voltam vele, hogy nyár van, meleg van.

Az esküvömre ugyanezek a lányok eljöttek ilyen szaténos szűk ruhába!

És nem vettek az alá se melltartót és kilátszott végig a teljes mell formájuk es a bimbójuk, így a képeken, videókon is mindenen látszik igazából.

Szerintem ez közönséges és ciki.

Most ez szerintetek is az? Ez a divat? Vagy ez mi?:D

Én 24 éves lány vagyok, de nem tartom normálisnak.

Amúgy szép mellük van. B-C közötti méret. Nem kicsi úgymond, tehát büszkék lehetnek rá.

De szerintem ez olyan r*b*s így.



2022. júl. 22. 00:50
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
92%

Etikett, persze. Ha ez valami eufemizmus akar lenni és a fehérneműgyártók lobbiját értjük alatta, hogy minél több mindent adhassanak el, akkor oké.

18

Azért, mert te azt mondtad és irgumburgum? El volt takarva, csak a formája átsejlett valszeg. Tragédia történt? Nem. Ribis? Ha az volt a motivációjuk, hogy mutogassák magukat, akkor igen, ha nekik így kényelmesebb, akkor szimplán vagány és magabiztos csajszik, akik magasról tesznek az ilyen álprűd, álságos "mert az én anyám is ezt tanította 40 éve" típusú társadalmi rigolyákra. Egyre kevesebben hordanak melltartót. Akinek ez nem fér bele Európában 2022-ben, az nézzen egy ingatlant Kuvaitban.

2022. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én sem hordok melltartót, de nekem szerencsére nem igazán van mellem. Ráadásul nem is minden ruhához illik, pl a szabadon hagyott vállúakhoz hülyén néz ki még egy átlátszó pántos is. Amúgy nekem édesmindegy, ki miben jönne az esküvőmre, ameddig nem meztelenek és tudnak normálisan viselkedni. Ha ennyire zavar ez, célszerű lett volna megkérni a vendégeket, illetve kiküldeni egy levelet, hogy dresscode van, ebben és ebben gyertek légyszi.
2022. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Hát vicces lett volna, ha beírom mindenki takarja el a mellbimbóját 😁

Na de köszi a válaszokat. Én szimplán úgy szocializálódtam, hogy sem a gimiben, sem az egyetemen, sem jelenleg a munkahelyemen, sem az utcákon nem szoktam látni lányokat melltartó nélkül.

Tényleg nem tudtam volna 1 ismerősömet se felsorolni, aki elment volna rendezvényre vagy bárhova is anélkül.

Mondom úgy, hogy én 24 éves vagyok. Azt látom, hogy a mai fiatalok másabbak kissé 😊 De mi is másabbak voltunk annó :D

Én pl. Azért hordok melltartót mindig, mert nekem elég kicsi mellem van, ha nem hordanék sajnos olyan lenne, mintha kislány lennék, aki most serdül, annak az elején jár. :S :D :)

Úgyhogy én nekem furcsa volt és kiírtam, de nem nagy gond számomra. Elmúlt. Eddig se ismertem őket, most se ismertem meg őket. Éljük tovább világunkat. :)

Amúgy a nászúton, ahol voltunk egy másik tengerparti országban, a lányok 80%-a a felső alá nem vett melltartót.

:)

És nem zavart, de fura volt látni:D

Bár logikus, mert meleg van és ott a tengerpart stb.

Sőt a tengerparton rengeteg lány volt bikini felső nélkül. Bár szerintem azok a lányok nagyon közönségesek.

2022. júl. 22. 21:56
 24/56 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon furcsa, hogy 24 éves létedre úgy fogalmazol mint egy 14 éves.
2022. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Szuper:D:)
2022. júl. 23. 02:08
 26/56 anonim ***** válasza:
88%

12-es vagyok.

A legutóbbi lagzinan volt rajtam melltartó,de csak egy csipke.Semmit nem takar a mellvimbómbol.

2022. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%

23

Összeállt a kép. Szerintem egyszerűbb, ha elfogadod a testedet olyannak, amilyen (mivel írtad, hogy esküvőtök, gondolom a férjednek már sikerült). Nem akarok konyhapszichologizálásba belemenni, de ez valami rejtett komplexus lehet, hogy más melle ennyire zavar téged. Meg le is írtad, hogy ezek a lányok büszkék lehetnek a saját adottságaikra, mintha neked megtiltaná bárki is, hogy te is büszke legyél magadra. Vagy ez le van írva, hogy B / C kosárméret alatt szégyellned kell magad?

Gondolom Spanyolországban jártál, ott a félmeztelen strandolás helyi szokás. Nincs semmilyen szexuális jellege, egyszerűen a spanyolok számára a prüdéria alacsonyabb rendű, mint az a kényelem, hogy egyenletesen lebarnulnak és nem szorítja a testüket plusz egy vizes ruhadarab. Nálunk ez fordítva van.

2022. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim válasza:
100%
Én csak azt kérdezném meg tőled, hogy kinek az esküvője volt? A lányoké? A szüleidé? Mert ha nem, akkor nincs olyan, hogy MEG KELL HÍVNI. Megsértődik? És? Nem is ismered akkor miért érdekel? Mégis meghívtad, szóval a történetben te követted el a legnagyobb hibát.
2022. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

Én elégedett vagyok a testemmel és nincs semmi bajom a lányokkal, nem baj, hogy ott voltak.

Csak fura volt, mert mint írtam nekem sem a gimiben sem az egyetemen sem a munkahelyemen sem az utcán Mo-n általánosságában nem jellemző.

Aztán csodálkoztam, hogy egy lagzin igen. Érdekelt, hogy mennyire jellemző ez a mai fiatalságban, mert akkor haladnék a korral és legközelebb így megyek a munkába, hiszen ez tökre normális ;D

2022. júl. 23. 10:31
 30/56 anonim ***** válasza:
87%
Ne mond már, hogy mai fiatalság basszus. 24 éves vagy. 24!
2022. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!