Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó nélkül esküvői...

Melltartó nélkül esküvői vendégként illik menni?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni és szimplán érdekel a véleményetek.:)

Van egy rokonom, akit meg kellett hívni az esküvőnkre, mert hogy rokon. Szüleim kifizették, nagy vita volt, mert én csak olyat akartam hívni, akit ismerek.

Aztán elmentünk meghívni a nőt, a férfit és a 2 lányát.

De olyan közönségesek voltak, hogy mindketten melltartó nélkül egy lenge topban fogadtak minket. 18 éves lányok.

Pedig szóltunk órákkal előtte, hogy megyünk.

Jó úgy voltam vele, hogy nyár van, meleg van.

Az esküvömre ugyanezek a lányok eljöttek ilyen szaténos szűk ruhába!

És nem vettek az alá se melltartót és kilátszott végig a teljes mell formájuk es a bimbójuk, így a képeken, videókon is mindenen látszik igazából.

Szerintem ez közönséges és ciki.

Most ez szerintetek is az? Ez a divat? Vagy ez mi?:D

Én 24 éves lány vagyok, de nem tartom normálisnak.

Amúgy szép mellük van. B-C közötti méret. Nem kicsi úgymond, tehát büszkék lehetnek rá.

De szerintem ez olyan r*b*s így.



2022. júl. 22. 00:50
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyesmit nem is illik észrevenni. (Ettől persze még én is észreveszem.)
2022. júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

Én szeretem a melleim, sose csináltatnám meg.

Kőszi a válaszokat 😊 Nem olyan fontos téma ez, hogy itt veszekedjünk rajta! Úgyhogy lezárom:)

Másként vélekedtünk róla, nem baj ez.

Amúgy én is melltartò nélkül voltam, a fehérben, csak abban volt egy takaró réteg, meg csipke, tehát nagyon nem látszott semmi:)

2022. júl. 27. 07:51
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
A 14-es válasz eléggé elgondolkodtatott, úgyhogy köszönöm az írójának! Tényleg érdekes, és szerintem elég rossz dolog - hülyeség, hogy pl. az Instagramon a nőknek látszódhat a teljes mellük, bármilyen közelről, akármilyen szögből, csak a mellbimbó nem. Sőt, az is rajta lehet a képen, elég lefirkálni. Pont azt, ami a férfiaknak is van, ráadásul ugyan olyan, és bárhol "mutogathatják". A kérdezővel kapcsolatban két dolgon csodálkozom. "Másként vélekedtünk róla, nem baj ez." - ez igaz. Az az érdekes, hogy a szülei döntötték el több emberről is, hogy kötelező ott lenniük a saját esküvőjükön. És a másik: miért zavar, hogy hordanak-e a saját lakásukban fehérneműt? És még valami a menyasszonyról való figyelemelterelésről: elég nagy baj, ha egy látványos van épp kicsi ruha miatt egy esküvőn bárkit is végig bámulnak, és ezt fordítva is értem, hogy nem is a menyasszony külsejének kell végig mindenki figyelmének középpontjában lennie.
2022. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelműen irigy vagy rá, hogy ezeknek a lányoknak szivacstömés nélkül akkora vagy nagyobb a mellük, mint neked kitömve 😂

Ez nem az ő hibájuk, hanem a te egyéni szocproblémád. Nem mellesleg ha annnyira elfogadnád a tested, mint állítod, nem tömnéd ki magad. Süt belőled a frusztráltság, szinte minden kommentedbe muszáj volt valami lenézőt, fikázót írnod azokról, akik bátran fel merik vállalni a természetes adottságaikat (és nem ettől lesznek se ribik, se igénytelenek). Elárulom, melegben pl nem is látszik át feltétlen a bimbó, mert “felállni” inkább akkor szokott, ha fázik az adott nő. De hidegben meg több réteg ruhát szoktak felvenni. Szóval esélyes, hogy sokkal több melltartó nélküli nővel találkoztál te valaha, mint amennyit gondolnál.

Ja meg igen, 24 évesen úgy osztod az észt, mint valami 40-es kontyos nagysasszony, miközben teljes mértékben egy generáció vagytok.

2022. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
92%

"Én pl. Azért hordok melltartót mindig, mert nekem elég kicsi mellem van, ha nem hordanék sajnos olyan lenne, mintha kislány lennék, aki most serdül, annak az elején jár. :S :D :)"


"Én elégedett vagyok a testemmel" "Én szeretem a melleim, sose csináltatnám meg."


Ezt biztos ugyanaz az ember írta? Figyu, ezt a meccset előbb magadban játszd le, aztán gyere vissza és újságold el nekünk a végeredményt. Máskülönben az jön e, hogy nem a melleiddel vagy elégedett, hanem sokkal inkább a szivacsos melltartóiddal.

2022. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
Jól van lányok, köszi a válaszokat! :)
2022. júl. 30. 22:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!