Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó nélkül esküvői...

Melltartó nélkül esküvői vendégként illik menni?

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni és szimplán érdekel a véleményetek.:)

Van egy rokonom, akit meg kellett hívni az esküvőnkre, mert hogy rokon. Szüleim kifizették, nagy vita volt, mert én csak olyat akartam hívni, akit ismerek.

Aztán elmentünk meghívni a nőt, a férfit és a 2 lányát.

De olyan közönségesek voltak, hogy mindketten melltartó nélkül egy lenge topban fogadtak minket. 18 éves lányok.

Pedig szóltunk órákkal előtte, hogy megyünk.

Jó úgy voltam vele, hogy nyár van, meleg van.

Az esküvömre ugyanezek a lányok eljöttek ilyen szaténos szűk ruhába!

És nem vettek az alá se melltartót és kilátszott végig a teljes mell formájuk es a bimbójuk, így a képeken, videókon is mindenen látszik igazából.

Szerintem ez közönséges és ciki.

Most ez szerintetek is az? Ez a divat? Vagy ez mi?:D

Én 24 éves lány vagyok, de nem tartom normálisnak.

Amúgy szép mellük van. B-C közötti méret. Nem kicsi úgymond, tehát büszkék lehetnek rá.

De szerintem ez olyan r*b*s így.



2022. júl. 22. 00:50
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
De itt 18 éves lányokról beszélek. Tudom, hogy én is fiatal vagyok:D de az én korombelieket így még sosem láttam.
2022. júl. 23. 12:21
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a generáció vagytok...
2022. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes ez a mai fiatalság elszólás. :)

Én is utáltam a saját generációmat. Más dolgok érdekeltek. Bizonyos szempontból jóval előttük jártam már ilyen 9-10 éves koromtól kezdve. Más szempontból viszont piszkosul le voltam maradva tőlük.

Szóval megértem a kérdezőt, hogy így gondolkodik a saját generációjáról. Sőt, azt hiszem, hogy ennek a gondolkodásmódnak szerves része van abban, hogy ilyen "fiatalon" házasodott.

2022. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
Én munkába is melltartó nélkül járok.Több kolléganőmön meg hiába van melltartó,átlátszik a bimbójuk.Senkit se érdekel.
2022. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. :) Akkor csak én nem láttam így még a korosztályomat. A szüleim korosztályát már igen, főleg az elhízottabbakat.
2022. júl. 23. 15:43
 36/56 anonim ***** válasza:
86%
#35Nem tudtad megállni, hogy szúrás nélkül írj valamit.
2022. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
78%
Most te nagyon jó troll vagy,es szépen adagolod a dolgokat,vagy nagyon nagy baj van az önértékeléseddel.Mindegy,hidd el a csinos,fiatal nők se hordanak melltartót,bem csak az anyád korabeli elhizottak.Ha ennyire zavar,hogy nincs melled,csináltasd meg.Ennyire egyszerű.
2022. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom mi bajotok van a kérdezővel. Egyszerűen a hagyományos értékrendet követi és nem a jelenleg divatos önpusztító életmódot. Nyilván ő furcsának talál olyan dolgokat, amik nálatok alapnak számítanak. Nem vagytok egy hullámhosszon, ennyi.
2022. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

38-as:

Az a bajunk a kérdezővel, hogy az írásstílusa 12 éves szinten van, de játsza a nagymenő 30-ast aki már házasodik és lenézi az új generációt, közben viszont a szülei még meghatározhassák kit hívjon az esküvőre.

Ja, és közben meg nyilván irigy a lányok testére és önbizalomhiányos amiért itt mindenáron kötekedni akar és nagy dobra verni közben meg minden bizonnyal a szülei nem világosították fel, hogy lehet írni a dresscode-ról is az esküvői meghívóba...

2022. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
65%
#38 Amit a kérdező írt, abban mi a hagyományos értékrend. Nem lesz attól felsőbbrendű, hogy leszólja azt, aki nem a z ő stílusát, ízlését követi.
2022. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!