Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha turkálóból öltözködöm?

Ciki, ha turkálóból öltözködöm?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

17:33

nem tudom ismered-e azokat a márkákat h: next,umbro, dorothy perkins és még sorolhatnám. ha nem nézz csak utána h ugyanannyiba kerülnek ezek a márkás ruhák újonnan mint ha itthon vennél egy márkás ruhát. a másik meg h vettem már ott vadiúj converse tornacipőt 600 forintért!! amíg az ember nem vesz ott ruhát, addig ne is szólja le szerintem. a másik meg h vettem már nike melegítőt és 1 év alatt kibolyhosodott. pedig normális üzletbe vettem és nem kínaiba.

*L

2010. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

nem nem tartom cikinek :). igenis vannak igényes turkálók, és azok ki is szokták válogatni a rossz minőségű(kopott-szakadt)ruhákat. én lassan már csak onnan öltözködöm. tommy hilfigeres cipőm is van. és épp néztem h 19000 forint a humanicba ugyanaz, amit én 500 forintért megkaptam!

*L

2010. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9%
Miért is kell lepontozni azt, aki igényes annyira, hogy nem más levetett gönceiben jár? :S na ez a gáz. Már a pontozás színvonalából is látszik.
2010. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
LEvetett gönc ? Olvasd már el légyszíves, hogy mit írtam 18.11-kor !
2010. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%

én is gáznak tartottam a használt cuccokat és fintorogtam, ha vkin ilyen ruha volt, de nagyon sóher vagyok nekem egy poló 1500Ft-ért is sok, nos ezért mentem be először használt ruha boltba és meglepődve tapasztaltam hogy vannak ott elég jó cuccok, amikről senki sem mondja meg honnan van. Én kilósba járok mert ott ugye még olcsóbb mint darabárasban, viszont több idő is kell hozzá, hogy válogass. Tehát szerintem a turkáló addig ciki amíg ki nem próbálod és le nem vetkőzöd az undort amit először érzel.


Legutóbb 12000 forintból ami West End-ben egy farmer ára vettem 5db (egyik farmer újonnan 26000Ft a mási kpedig 7000 ezt a kettőt néztem meg) mellé két pulcsit amiket 20000-ért árulnak West End-ben és 3 pólót szerintem meg éri ott vásárolni csak idő kell hozzá.

2010. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A lepontozáshoz: Én 17:49-kor írtam egy kis eszmefuttatást a turi témához. 68%-ban lett hasznos, ami azt jelenti, hogy 32% szerint haszontalan. Én is kíváncsi lennék, hogy aki szerint haszontalan volt a válaszom, az mivel indokolja ezt?
2010. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem az. Először is, lehet, hogy egy konfekcióboltban levő ruha többször volt emberen (próbafülke), mint egy turis (vannak olyan turik, ahol olyan cuccokra is lelhetsz, amin még az eredeti árcetli is rajta van). Sőt normális/jobb turiban egyszer-kétszer hordott, jó minőségű ruhák vannak (az más kérdés, hogy az nem normális, aki fehérneműt turiból vesz, az más kategória), márkásak. Ahol én szoktam vásárolni, még nem is a legolcsóbb turi, de nacikat 1000-2000 Ft-ért lehet kapni (Marks&Spencert meg hasonló márkákat), felsőket 500-tól (és ez akkor van, amikor nincs leértékelés), múltkor strukturált fekete vászonblézert kaptam 1200-ért. Ja, és nem egy Esprit, Mexx, New Look cuccom van turiból, és így nem is jönnek velem szembe az utcán a ruháim. Az meg egy másik kérdés, hogyha akarnék, se kapnék magamra normális gatyát az ilyen C&A-H&M-Bershka-Zara tengelyen, mert egyszerűen egy adott alkatra tervezik őket, és csak turiban (meg szökőévente kínaiban) találtam olyat, ami nem trampli, de mégsem áll el hátul annyira, hogy varrónő se tudja bevetetni.

Egyébként meg ha nem akarod, hogy megtudják, akkor ne mondd el senkinek, hogy hol vetted... úgysem lehet megmondani a turis ruhák nagy részéről, hogy onnan való.

2010. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
66%

Nagyon NEM gáz! :D Sokszor a turiból jobb cuccokat lehet kifogni mint például az Adidas vagy Nike boltokban!

Tényleg...semmi,de semmi gát nincs benne! Különben is? Kinek kell tudnia? :D :D :D

2010. szept. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Érdekesség az azonos árfekvésű használt vagy új dolgok közti különbség összehasonlításához:

[link]

[link]

2010. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Előző: mégis hogy a fenébe jön ide két különböző típusú autó, amelyikből ráadásul az egyiknek nincsenek is magyar papírjai, tudod azok alapból olcsóbbak. Inkább a ruhák táján nézelődj...
2010. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!