Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Apple watch Ultra hogyan fér...

Apple watch Ultra hogyan fér be a ruhaujja alá?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ruhát kell felvenni ami alatt elfér.

Amihez nem illik az AW ultra - ruha és/vagy esemény - ahhoz/oda nem veszed fel.

2022. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegyikalá fér
2022. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De 49 mm.


Kvázi semmi alá nem férne be szerintem…


Miért csinálták ennyire nagyra?


Vagy akkor most erre az órára nem is érvényesek az órás “illem szabályok”?

2022. nov. 14. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ezek az illemszabályok a klasszikusokra vonatkoznak

okosóra nekem más kategória

nyilván a nagyobb akku miatt lett nagyobb

klasszikusba is vannak nagy órák

nekem max a kabát alatt van az óra

más ruha alá minek akarnám elrejteni

akkor mégis hogy látom az időt rajta??

vagy mire gondoltál? nem fejtetted ki és így nekem kell kitalálni

milyen ruha alá akarnád?

2022. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát az ing vagy a pulcsiujja alá minden órának (vagy akkor lehet, hogy az okos órák kivételt képeznek ez alól) be kell férni… Ha jó méretű a ruhád, akkor amikor felemeled a karodat, hogy lásd az órát, pont annyira fog visszacsúszni a ruha ujja, hogy látod a számlapot. Vagy ha nem, akkor felhúzod a kezeddel…


Ha nem fér be alá, akkor vagy szűkebb ruhát hordasz mint ami a méreted, vagy az óra nagyobb mint ami a méreted…

És az elég proli dolog.


Nekem pl. 16.5 cm az kerülete a csuklómnak, így normális órákból legalalábibis, maximum 40 mm-est hordhatok.


Lehet, hogy kicsit sznob dolog ezeket az íratlan szabályokat betartani, de hidd el hogy ilyen drága termékeknél elképesztően gáz és ízléstelen dolog nem betartani ezeket… Én úgy vagyok vele, hogyha nem tudom betartani, akkor inkább nem veszem fel.


Például én relatíve olcsó és noname öltönyt és zakót hordok (persze nem ez a mindennapi viseltem, csak alkalmanként hordok ilyet), de az normálisan az én méretem és úgy hordom ahogyan kell… Ezért nem néznek le csak azért mert olcsóbb cuccokat hordok.


Viszont felvehet valaki 2 milliós Prada öltönyt, ha mondjuk a 2 gombos öltöny felsőből begombolja az alsót is, akkor abból egyértelműen látszik hogy nem egy kifinomult üzletember, csupán egy ócska pénzes proli.

2022. nov. 16. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

mindent értek

de a pullóver alá manapság lehetetlen mert a pulcsik túlnyomó részének a csuklónál szükre van varva

régebbbi adidas pulcsimnak bőbb a csuklónál ami alatt elrejtem az órát

de mindegyik másiknak szűk

ezeket a fajta szabályokat már nem tartják be az emberek

mint ahogy sok ember nem vesz fel ing alá trikót pedig azt is úgy kéne

órát rengeteg emberen nem is látok

2022. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!