Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted, ha konditerem...

Szerinted, ha konditerem tusolójában fürdőgatyát használok az ciki?

Figyelt kérdés
konditerem, zuhanyzó

2022. nov. 22. 17:29
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30 attól függ, hogy mit tekintesz homoszexuálisnak: aki nyíltan egynemű kapcsolatban él, aki saját bevallása szerint homoszexuális vagy aki valamennyire vonzódik a saját neméhez (is)? 3-13% között szóródik az arány.


[link]

febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

na igen, ez jó kérdés. a nagyobb része nyilván nem vallja be.

talán egy full anonim kérdőívben, de még abban se biztos.

hát ez fogas kérdés ...


de mit értesz az alatt, hogy "valamennyire vonzódik a saját neméhez" ?

hát vagy vonzódik vagy nem. vagy nem értem az egészet.

pl ha az olyat is beleszámoljuk, akik mondjuk kamaszként közösen verték az öltözőben edzések után, az nem ér szerintem.

úgyhogy jó kérdés ez az egész, mert csak egyre több kérdést vet fel.

febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

"de mit értesz az alatt, hogy "valamennyire vonzódik a saját neméhez" ?


hát vagy vonzódik vagy nem. vagy nem értem az egészet."


A szexuális orientáció egy skála egyik oldalán a heteró vonzalom a másik oldalán a homo vonzalom áll. Az emberek többsége valahol a kettő között van. Ezért lehet valamennyire vonzódni a saját nemhez.

febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nyilván aki ilyen "csak meg ne lássanak a b*zik meztelenül" mimózalelkű, az a lehető legtágabban értelmezi a homoszexuális fogalmát, tehát nyugodtan kiindulhat abból, hogy tízből egy férfi számára eléggé homokos ahhoz, hogy féltse tőle még a látványát is.
febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!