Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy normális test felépítéséhe...

Egy normális test felépítéséhez kezdjek otthon az eszközeimmel vagy egyből konditerem?

Figyelt kérdés

Tehát van otthon fekpadom, meg scott padom, egyenes rudam van csak, 90 kg ig súlyok, meg 4 darab kézi súlyzóm amin nem igazán lehet variálni a súlyokat. Ez a felszerelésem, viszont elég nehéz összeállítanom egy értelmes edzéstervet ezekkel az eszközökkel. Nyárra szeretnék valahogyan kinézni, ezért nem akarom annyira az időt vesztegetni feleslegesen. Volna értelme otthon próbálkoznom, vagy menjek inkább konditerembe?

Konditeremmel az a bajom, hogy sokan vannak, néznek, várni kell a gépre, stb stb. Otthon viszont meg csak egyedül tudok edzeni, és könnyen elvonja a figyelmem a telefon pl. Vagy éppen a családom zaklat edzés közben és állandóan kibillenek a ritmusomból. Jönnek beszélgetni és feltartanak 10-15 percekig...


2022. nov. 7. 12:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Alapok amúgy jók nálam, 190 centivel 86 kg vagyok 25 éves férfi. Nem vagyok zsíros, nem is túl vézna, és alapjában véve is kissé izmosabb felépítésű, de valamit kezdenem kell magammal. De ha ennyi energiát bele fektetek akkor szeretnék eredményt is. Otthon elkezdtem már de 3 hónap után feladtam, pont mikor kezdett látszódni már, akkor elszallt az energiam, motivációm.
2022. nov. 7. 12:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy egyenes rúddal és 90 kilónyi súlytárcsával azért kezdőként elég jól el lehet lenni az első hónapokban otthon is. Ettől függetlenül ha azt érzed, hogy nem tudnál hatékony edzést folytatni otthon, akkor mindenképp irány a terem.
2022. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is úgy gondolom, hogy maradok otthon, mégis csak kényelmesebb. Belevágok újra. Most már csak azt bánom hogy abbahagytam. 37 es karral kezdtem edzeni otthon, 3 hónap alatt majdnem 40 es lett. Majd abbahagytam kb márciusban, és vissza fogyott teljesen 36-37 re. Ezt nagyon bánom. Ha nem hagyom abba akkor most simán lehetne 42-43 is akár.
2022. nov. 7. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
aha 🤣
2022. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ég és föld az otthoni és az edzőtermi edzés. Menj terembe, vedd meg a bérletet, már ez alapból motiválóan hat. Plusz emberek között vagy, számtaln gépet használhatsz, izolálhatsz minden izomcsoportot.
2022. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Az lemaradt, hogy bár nemtudom milyen terembe jársz, de nagy általánosságban elmondható, hogy senkit nem érdekelsz. Mármint értsd jól, mindenki maga miatt jár oda, hogy fejlődjön, így szerintem ez a néznek dolog nem túl helytálló. Max úgy érzed, hogy néznek.

2022. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!