Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködik egy 35-40...

Miért öltözködik egy 35-40 közti nő úgy, mint egy 70 éves?

Figyelt kérdés

Van itt egy csaj az utcánkban, már egy ideje figyelem, a nem pszichopata értelemben. Nem lenne csúnya, de mindig úgy van felöltözve, mintha egy kosztümös filmben élne. Olyan mesterkélt az egész nő. Én még pasit nem láttam vele, a szüleivel él, pedig tuti közel van a negyvenhez. (mi egy alt.suliba jártunk és kb. tudom mennyi lehet)

Mindig úgy jár-kel a lakótelepen, mint valami 1800as évek beli dáma.

Van itt olyan, aki szintén így öltözködik, így él? Mire jó ez? Bottal se piszkálják meg szerencsétlent, mert max egy öreg úr veszi észre.

Sosem láttam még hétköznapi ruhában, papucsban vagy edzocipőben. Max mamis szandiban. Sosem láttam még rövidnadrágban vagy farmerban. Pólóban sem. Még a sapka is kalap.. tiszta vicc amugy. Csak vászon vagy szövet nadrágban jár és ingben vagy blúzban a 40 fokban is.


Tudom, ne foglalkozzak mással meg neki így jó, de mi abban a jó ha úgy néz ki valaki mint az üknagyanyja..?



2022. nov. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
31%

Dettó ugyanilyen vagy még rosszabb aki itt él tőlem 2 házra...

Szintúgy anyuval apuval akik 70-80 kb... a nő kb 40 de 70nek néz ki.

Kb szerintem az annyával cserélgetik a ruhákat, néha nehéz eldönteni melyiket látom xd

2022. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Hogy pl.: ne kattanjon mindenkki rá.
2022. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%

"Mindig úgy jár-kel a lakótelepen, mint valami 1800as évek beli dáma."

. A 70 évesek nem így öltöznek.


"Tudom, ne foglalkozzak mással meg neki így jó, de mi abban a jó ha úgy néz ki valaki mint az üknagyanyja..?"

. Mert így érzi jól magát. Ő valahogy kinéz, nem úgy, mint mások, talán ez számít. Neked meg az a fontos, hogy úgy nézzél ki, mint mások.

2022. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
xD De miieeeerrrttt? 1# te sosem gondolkoztal ezen? Így tuti sosem lesz neki senkije és amúgy biztos nem a családja miatt ilyen mert ennek a nőnek van két kisebb tesója és mindkettő "normális"… családdal, gyerekkel. Na..de ő.. katasztrófa.
2022. nov. 29. 22:01
 5/41 anonim ***** válasza:
80%

"Van itt egy csaj az utcánkban, már egy ideje figyelem, a nem pszichopata értelemben."


Nem, csak olyan értelemben, mint egy unatkozó nyugdíjas mami, akinek nincs jobb dolga, mint másokat "figyelgetni". -.-

2022. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
2# mindenki...? DE itt nem mindenki hanem S E N K I se kattant még rá?
2022. nov. 29. 22:02
 7/41 A kérdező kommentje:

:) nem tudtok érdemi választ adni akkor nem kell semmit.


Lehet így is felfogni, meg látatlanban piszkálni engem. (amúgy nyilván fogalmad sem lehet róla 3as, hogy én hogy nézek ki.. lehet egy 190cmes transzi vagyok.. )



5. a szomszéd házban lakik.. ha akarom ha nem látom. Nem nagyon kell figyelni. :)

2022. nov. 29. 22:05
 8/41 anonim ***** válasza:
85%

1. Egyáltalán nem biztos, hogy akar "valakit", sok nö jól el van "férfiak" nélkül.

2. Neki ez az öltözködés tetszik, így érzi magát jól.

3. Vannak mellesleg értelmesebb emberek is, akiket nem az érdekel, hogy egy nö hogy öltözik, hanem hogy milyen az egyénisége.

4. Neked semmi közöd ehhez, mellesleg a TE figyelmedet felkeltette, szóval akár egy értelmes emberét is felkeltheti.

2022. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

:) hello.. ez a xxi.szazad.. le se sz.rja senki ha ránézésre kettyós.. hiába áltatod magad.


Azt még külön írtam, hogy tudom, hogy ne azon rugozzal már, hogy engem érdekel vagy sem. De látom az értő olvasás nem megy.

2022. nov. 29. 22:08
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
Én pl. azért öltözök így, mert egy pszichopata pasi lakik a szomszédban, aki állandóan figyelget. Bármit kinézek belőle, így talán nem fog megerőszakolni és feldarabolni.
2022. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!