Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködik egy 35-40...

Miért öltözködik egy 35-40 közti nő úgy, mint egy 70 éves?

Figyelt kérdés

Van itt egy csaj az utcánkban, már egy ideje figyelem, a nem pszichopata értelemben. Nem lenne csúnya, de mindig úgy van felöltözve, mintha egy kosztümös filmben élne. Olyan mesterkélt az egész nő. Én még pasit nem láttam vele, a szüleivel él, pedig tuti közel van a negyvenhez. (mi egy alt.suliba jártunk és kb. tudom mennyi lehet)

Mindig úgy jár-kel a lakótelepen, mint valami 1800as évek beli dáma.

Van itt olyan, aki szintén így öltözködik, így él? Mire jó ez? Bottal se piszkálják meg szerencsétlent, mert max egy öreg úr veszi észre.

Sosem láttam még hétköznapi ruhában, papucsban vagy edzocipőben. Max mamis szandiban. Sosem láttam még rövidnadrágban vagy farmerban. Pólóban sem. Még a sapka is kalap.. tiszta vicc amugy. Csak vászon vagy szövet nadrágban jár és ingben vagy blúzban a 40 fokban is.


Tudom, ne foglalkozzak mással meg neki így jó, de mi abban a jó ha úgy néz ki valaki mint az üknagyanyja..?



2022. nov. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
22%

#1 vagyok. Hát... nem feltétlen gondolkodtam rajta miért él(nek) így. Az öreg ügyvéd volt egyébként, a mami háztartásbeli világ életében... a lányuk meg franc tudja. Mint valami rossz szekta xd

Vannak érdekes szokásaik is amúgy...... rendszerint este felkapcsolják a kerti lámpákat... de ez így van 20 éve. Minden áldott este.

Meg... nappal le vannak húzva a redőnyök. Este felhúzzák. És este vagy éjszaka mennek vásárolni is.

Ha annyit mondok hogy cringe az egész akkor nem mondok sokat...


Egyetlen egyszer beszéltem az öreglánnyal amikor becsengetett azért, mert egy macskáról meg volt győződve hogy a mienk.... és náluk üldögélt a bejárati ajtónál... és kiselőadást tartott arról hogy a cicákat szeretgetni kell meg beengedni a meleg lakásba...... xddd

2022. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Na jolvan, tőletek nem sok értelmes választ fogok kapni úgy látom. xD Menjetek inkább kefeljetek le a szovetkabitokat, én alszom.
2022. nov. 29. 22:12
 13/41 anonim ***** válasza:
87%
Értelmes választ értelmes kérdésre lehet adni.
2022. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
11,ennek a lánynak volt egy ilyen ránézésre sátánista szektás időszaka régebben. Egyszer láttam róla egy képet valami bulifoto oldalon ahol hamupipőkének öltözött be és horrorisztikus maszkra volt sminkelve. 😂
2022. nov. 29. 22:15
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég xddd
2022. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak irigykedsz rá? Azok szoktak ennyit filózni a másik emberen, vagy esetleg tetszik/bejön neked, csak éppen egy tsundere vagy?
2022. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
A goth szubkultúráról hallottál már? Kb. 40 éve létezik, ahány éves te is lehetsz kedves kérdező, szóval megrökönyödnék, ha eddig elkerült volna a jelenség. Kultikus szórakozóhelyei is voltak Magyarországon a 80-as évektől (pl. Fekete Lyuk). Attól hogy nem nagyon látod őket, elég széles réteg, és öltözködésben elég sokrétű, sokszor megjelenik benne a viktoriánus vonal is. Hidd el, rengeteg férfi is mozog ebben, szóval nem hiszem hogy ilyen téren ez bármiben akadályozná őt.
2022. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Igen hallottam, persze, de nem tűnik úgy, mint aki azt képviseli és tényleg nem volt a csajnak pasija csak kb. gimis korában. Azért ez egy elég zárt közösség, (kisváros) és itt ha akarsz ha nem, tudsz másról dolgokat és szerintem de.. ez a kinézet akadályozza ebben. És nekem ne jöjjön senki azzal, hogy vannak olyan nők akik nem akarnak pasit. Jó biztos vannak, de jóval kevesebb, mint ahányan mondják, hogy azért nincs mert nem akarok.


Tudom… tudom, legyek megértő meg ne foglalkozzak vele, de engem érdekel.

Az is érdekel, hogy mai világban miért nem lehet egy ilyen kérdést feltenni? Miért nem lehet tényszerű választ adni, mint pl a 17. Ez egy tök korrekt feltevés. Lehet goth. Lehet, bár kétlem továbbra is.

Manapság aki nem polkorrekt az mind-mind le van hordva, az tuti suttyó bunkó, irigy. Mire lennék irigy? Egy 40 éves nőre aki az anyjával él és hátulról meg az sem tudja egymástól őket megkülönböztetni aki ismeri kicsi gyerek kora óta? Hú ez aztán az irigylésre méltó.


Konkrétan már nem lehet semmit kérdezni sem amiben olyan véleményt sugall valaki, hogy a másik "fura"... Akkor nem fura csak különleges.. manapság már minden kettyós különleges

2022. nov. 29. 23:11
 19/41 anonim ***** válasza:
77%
A te viselkedésed itt a gáz egyedül.
2022. nov. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezni természetesen lehet, de a kérdés megfogalmazásának van nonverbális üzenete is. Ez pedig jelen esetben arra enged következtetni, hogy igencsak gusztustalanul ítélkezel e fölött a nő fölött, aki még csak nem is ártott neked. Aztán, ha mások meg ezért fölötted ítélkeznek, jön a sértődés, hogy nem kapsz értelmes választ. "Más szemében a szálkát" esete.


"tuti sosem lesz neki senkije"

Mintha csak ez számítana.


"mert ennek a nőnek van két kisebb tesója és mindkettő "normális"… családdal, gyerekkel. Na..de ő.. katasztrófa."

Ha így van, nem ad hozzá a 8 milliárdhoz. Ez esetben áldom a nevét!


"le se sz.rja senki ha ránézésre kettyós..."

Annyira le se sz.rja senki, hogy valaki már idejét (és alvásidejét) nem sajnálva kérdést és (eddig) hét kommentárt szentelt neki a GYK-n, pár válaszoló pedig vadidegenül védelmébe is vette.

Attól, hogy valaki nem hétköznapi, még nem lesz mindjárt kettyós. Lehet, hogy van egy belső, múltba révedő, romantikus énje, amit így juttat kifejezésre. Látatlanban az az első gondolatom, hogy hiú és bátor, és hogy ezzel nincs semmi gond. Hobbifestőként talán festenék is róla egy képet, ha én látnám többször az utcámban.


"Tudom… tudom, legyek megértő meg ne foglalkozzak vele, de engem érdekel."

Ha valóban érdekel, az éppen azt jelenti, hogy meg akarod érteni.

2022. nov. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!