Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltözködik egy 35-40...

Miért öltözködik egy 35-40 közti nő úgy, mint egy 70 éves?

Figyelt kérdés

Van itt egy csaj az utcánkban, már egy ideje figyelem, a nem pszichopata értelemben. Nem lenne csúnya, de mindig úgy van felöltözve, mintha egy kosztümös filmben élne. Olyan mesterkélt az egész nő. Én még pasit nem láttam vele, a szüleivel él, pedig tuti közel van a negyvenhez. (mi egy alt.suliba jártunk és kb. tudom mennyi lehet)

Mindig úgy jár-kel a lakótelepen, mint valami 1800as évek beli dáma.

Van itt olyan, aki szintén így öltözködik, így él? Mire jó ez? Bottal se piszkálják meg szerencsétlent, mert max egy öreg úr veszi észre.

Sosem láttam még hétköznapi ruhában, papucsban vagy edzocipőben. Max mamis szandiban. Sosem láttam még rövidnadrágban vagy farmerban. Pólóban sem. Még a sapka is kalap.. tiszta vicc amugy. Csak vászon vagy szövet nadrágban jár és ingben vagy blúzban a 40 fokban is.


Tudom, ne foglalkozzak mással meg neki így jó, de mi abban a jó ha úgy néz ki valaki mint az üknagyanyja..?



2022. nov. 29. 21:53
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Hiába idézed, számolgatod és elemzed mondatonként a kommentjeimet, akkor sem fogom magamat rosszul érezni amiért szerinted itelkezem. Amúgy miért ne itélkezzek? Szabad világban élünk. Az alvásom meg köszöni szépen jól van és elegendő.


Változtathatna magán gondolom ha akarna, de nyilván nem akar. Neki kényelmes ez, és nyilván tetszik is. Lehet belső romantikus énje, nekem is van olyan belső énem, amit én szeretek megélni de nem úgy élem a mindennapjaim, mert elég hamar megértettem, hogy ebben a világban alkalmazkodni kell a többséghez, mert amúgy igenis kettyósnak néznek ha ennyire kilógsz a sorból.


Most mit szépítsük..? A véleményem sem lehet nyilvánvalóan más, mint itt a "pár válaszolónak", mert akkor már kapom is érte a magamét. Nem lehet megközelíteni egy kérdést, úgy, hogy valaki miért fura, úgy kell, hogy miért csodálatosan különleges..?

Nem akartam szándékosan úgy megfogalmazni, hogy finomkodjak, meg magasztaljam, mert éppen eleget finomkodok a való életben a sok idióta képmutató embernek és bizony már unom, hogy senkinek semmit nem lehet az arcába mondani, mert jaj szegény megsérül. Lehet néha inkább többet segítene az őszinteség.


Mondjuk amikor egy telt nő, vagy ffi, felvesz egy számára nyilvánvalóan előnytelen ruhát, akkor is mindenki álszent módon dicsérgeti, hogy jaj de jól nézel ki, jaj de bátor vagy amiert vállalod magad. Pf.. aztán közben meg az emberek kb. 90%a azt mondja magában, ha már elment, hogy te jó ég ennek nincs tükre?


ITELKEZES KOVETKEZIK: Van itt egy anya akinek a lánya egy oviba jár az én gyerekemmel és kb 130 kilós. Egyszerűen a nő képtelen olyan ruhát felvenni hogy ne látszódjon ki a melle vagy a melltartoja. Mint akinek fogalma sincs arról, hogy mi a mérete. De komolyan.. nem látja a tükörben, hogy na ebből kivan a mellem, talán nem ezt kellene felvenni... Nem azt mondom, h ne vegyen mélyen dekoltált ruhát vagy akár miniszoknyat. Vegyen, ki nem sz.ja le, de miért vesz lathatoan 2 számmal kisebbet aminek a varrasa nem jó helyre esik és kijön belőle a hatalmas mellé. Vehetne de nincs benne önkritika és nincs egy olyan ember sem (se a férje se a barátnői..SENKI) aki odaallna elé és azt mondaná, hogy te figyu, nem néz ki ez jól, összesúgnak mögötted.. Más kérdés, hogy sztem az ilyen embert nem érdekli, nem is zavarja ha összesúgnak mert nem akar nem megbotránkoztató lenni.


Na ezt elemezgetheted..



A kérdés, továbbra is az, hogy miért öltözik egy helyes fiatal nő úgy mint egy idős asszony...?

2022. nov. 30. 07:34
 22/41 anonim ***** válasza:
76%

"A kérdés, továbbra is az, hogy miért öltözik egy helyes fiatal nő úgy mint egy idős asszony...?"


MERT NEKI ez a megfelel a saját véleménye szerint. ENNYI!

2022. nov. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Sztem ez nem válasz. Pont annyira értelmezhetetlen mint amikor mondod a gyerekeknek, hogy vegyél fel sapkát. miért? én nem akarok.. azért mert, én meg akarok. Tulajdonképpen nem érdekelne ha nem lenne hideg.
2022. nov. 30. 08:36
 24/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, kérdezd meg tőle, hogy: Szivecském, miért olyan ruhákat veszel fel ami neked tetszik, miért nem olyan stílusban öltözködsz ami nekem tetszik?
2022. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés. Csak te akarod ezt látni a kérdésben... továbbra is.
2022. nov. 30. 09:36
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem te vagy a 70 éves. Azok szoktak leskelődni mások után, meg pletykálni.
2022. nov. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pl kifejezetten menő a 19. századi öltözködés. Keress rá Bernadette Banner-re, imádom a stílusát.


Nekik így tetszik, ennyi.

2022. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

#23

Hogy ne lenne válasz? Te milyen logikus konkrét érveket tudsz pl a farmer mellett? Vagy csak azért hordod mert az tetszik?

2022. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

#28 Remélem megérted, ha inkább nem kezdek el most érvelni egy olyan ruhadarab mellett, ami szinte minden embernek a ruhárában megtalálható. :)


Másrészt itt most én tettem fel kérdést és nem te.


Mondjuk... ha te is úgy öltözöl fel, amikor leugrasz a sarki kisboltba, mint Jackie Burroughs a Váratlan utazásból, akkor nincs több kérdésem.

2022. nov. 30. 10:34
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

#29

De komolyan nem értem, miért kellene feltétlenül "érvelni" olyan dolog mellett/ellen ami tisztán ÍZLÉS dolga. Ő jobban érzi magát, ha nem a minden ember által hordott farmerben van. Neki jobban tetszik másféle ruha. Nem tudom erre milyen indoklást vársz. Én is simán hordanék ilyeneket ha lenne bátorságom és tehetségem varrni. Mert tetszik. Semmi más okom nem lenne rá, csak az hogy tetszik. És nem is kell több ok.

2022. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!