Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az emberek nem érzik a hideget...

Az emberek nem érzik a hideget? Télen is úgy öltözködnek, mintha tavasz lenne.

Figyelt kérdés

Már jó ideje felmerült bennem a kérdés, hogy nagyon sokszor látom, hogy fiatalok, de felnőttek is nagyon lazán vannak öltözve, mintha nem is tél lenne. Nem csak idén, már pár éve. Komolyan felmerült bennem, hogy lehet csak én vagyok ilyen fázós, hogy harisnyát meg akár két pulóvert is hordok, és valójában az emberek nagy része nem fázik. Nyilván a divat is olyan, hogy télen nehéz divatosan öltözködni, de gondolom, ha fáznának, akkor nem érdekelné őket a divat.

Szóval a kérdés lényege, hogy szerintetek Mo-n (Bp.) valójában nincs is olyan hideg, és manapság már simán lehet tavaszi-őszi cuccokban járni télen is?



2023. jan. 3. 22:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Milyen télen? Nap mint nap dőlnek meg a százéves melegrekordok. Én is ma egy szál blúzban sétáltam egész nap, és döbbenten néztem, hogy mindenki nagykabátban és lepedőnyi sálban volt. Gyakorlatilag áprilisi idő van, nem létezik, hogy ennyire fázzanak. Oké, eleve nem vagyok fázós alkat, de konkrétan azt vártam, hogy mikor gyullad meg a nadrágom, olyan melegem volt. 12 éve volt utoljára olyan hideg a tél errefelé, hogy még én is fáztam.
2023. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
49%

Tök mindegy, hogy 15 fok van, vagy nem, mert 0 fokban is ugyanígy öltöznek.

Póló, lehúzott cipzáros kabát, bokavillantás kombó alá nem mennek,amíg a naptárban tél van - bármilyen idő is - ez a sztenderd.

2023. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken 24 fok volt vagy mennyi. Hát vicc az egész.
2023. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Sehol nem volt 24 fok.
2023. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Benne volt a híradóban.
2023. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

15.

Híradó...

Nem volt 19 felett egyik nap sem:

[link]

[link] ?ful=12#aktp

2023. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el hogy volt, az orrom előtt mondták be.
2023. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Az OMSZ jobban tudja, mint a bulvárhíradók, hidd el.
2023. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
55%
Napon simán lehetett 24, sőt, általában a napon lévő hőmérséklet 10-12 fokkal magasabb, mint az árnyékban.
2023. jan. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
A kazánban meg 140 fok. Magyarázd csak.
2023. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!