Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki ilyen ruhákban jár,...

Ha valaki ilyen ruhákban jár, mit gondoltok róla, megnézitek?

Figyelt kérdés

Bejön nektek, ez a lezserebb buisness causal kinézet?


[link]


[link]



2023. febr. 6. 09:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De miert ez az 50 kgos sminkelt emo csavo vagy mi jolnezki?
2023. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szerintem jobb lenne, ha a kabát/zakó rövidebb lenne(mint egy sima zakó esetén) és talán az is, ha más anyagból lenne.

Különben szerintem is a képek alapján valamelyest rossz minőségűnek tűnik a ruhák anyaga.

Egyébként nem lenne rossz szerintem.

És néha megfigyelem, ha számomra érdekes és/vagy nekem tetsző ruhájuk van embereknek. Ha az említett változtatásokat megtennék a ruházatán, akkor valószínűleg az előbbi kettő okán megfigyelném.

Ha nem, akkor is könnyen lehet, mert ritkábban látni ilyen ruhában embereket, elég egyedi lenne a stílus a jelenlegi Magyarországon.

(És szerintem vidéken simán lehet mellesleg, hogy mindenki megbámulná azt, aki ilyen ruhákban jár, talán még nagyobb városokban is jobban megnéznék. Budapesten annyira nem lenne sokkoló.)

Különben pedig az ember nyugodtan hordjon olyat, ami neki tetszik bizonyos kereteken belül.

És szerintem sem igazán "casual" ez az öltözet a mai nyugati kultúrában.(Gondolom a causal csak elírás volt, ha nem nyugodtan jelezd!)

Én fiatal férfi vagyok, ha a véleményem megítélésénél ez számít, de gondolom azért valamennyire számít.

2023. febr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

00:58-as vagyok.

"És szerintem vidéken simán lehet mellesleg, hogy mindenki megbámulná azt, aki ilyen ruhákban jár, talán még nagyobb városokban is jobban megnéznék. Budapesten annyira nem lenne sokkoló." ->

Ez az eredeti ruhákra vonatkozik, nem az általam leírt változtatásokon átmentre.

És megjegyzem azt is, hogy az előző válaszomban csak a kérdésedben kiírt ruháról nyilatkoztam, arról nem amit egy válaszban linkeltél.

2023. febr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Ismét 00:58-as vagyok.

A rend kedvéért ez:

"És szerintem sem igazán "casual" ez az öltözet a mai nyugati kultúrában.(Gondolom a causal csak elírás volt, ha nem nyugodtan jelezd!)" pedig azon öltözék mindkét általam tárgyalt verziójára vonatkozott.

2023. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 veterán vas ***** válasza:
Talán véletlen, hogy egyik képen sem valós -hús/vér- ember szerepel? ;)
2023. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 az az pedig, csak rommá van filterezve, hogy már az etnicitását nem mondanám meg biztosra.
2023. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!