Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukák, mennyire meritek...

Anyukák, mennyire meritek felvállalni a stílusotokat?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam meg az öltözködési stílust, ami leginkább én vagyok, és a legjobban érzem magam benne. Ezzel csak az a baj, hogy ez annyit tesz, hogy oversized pólók és pulcsik. Utálom, ha valami feszül rajtam, de azt is, ha lóg, és a két mérettel nagyobb fekete/egyéb pólóban érzem magam a legjobban... Illetve naagy kapucnis pulcsiban. Nadrág az mindegy. Namármost, szülői értekezlet lesz az óvodában, és tudom, hogy nem merem majd ezt felvenni, mert igénytelennek fognak nézni, inkább feszengek vmi nőies ruhában, ami rohadtul nem én vagyok.


Ti fel mernétek vállalni ezt a "stílust"? Vagy muszáj mindenkinek adnia a szépet társaságban? :(

Igazából úgy érzem, hogy én sosem voltam nőies, még mindig úgy öltöznék, mint tiniként rockerként, az volt a kedvenc stílusom, csak ugye a felnőttlét kigyilkolta ezt belőlem, mert egy munkahelyre mégsem mehetek rockbandás pólóban... vagy talán mégis? Van valami középút? :(


2023. febr. 7. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Hát nem tudom. Szerintem illik megtisztelni masokat is egy alkalomhoz illő oltozettel. Elvégre ebben is különbözünk az allatoktol. Érettségire is iskolai egyenruhában megy az diák vagy szinhazba is valamennyire költözik.

Szülőire meg még ennyire se kl. Bőven elég egy farmer és valamilyen egyszerűbb hétköznapi felső.

A szabadidodben meg úgy öltözködsz ahogy akarsz. Egy órát ki lehet bírni még feszengve is.


Nem hiszem el, hogy anyukakent ez még problémát jelent.

2023. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz ahogy akarsz, ne más véleménye érdekeljen (persze ha a főnököd szól érte az más).
2023. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Öltözz úgy, ahogy neked tetszik, és ahogy jól érzed magad! Ha a munkahelyen nincs dresscode, ami kifejezetten előírja hogy mit lehet és mit nem, miért ne mehetnél bandás pólóban? Egy szülőire meg főleg. Persze ha van olyan alkalom, ami kifejezetten megkívánja az eleganciát, az más. De annak a híve vagyok, hogy érezzük jól magunkat a bőrünkbe. :) Kedvenc idézetem a témában:

"Tisztelettel kérdezem azoktól, akik úgy élték le az életüket, hogy "mit szól majd a falu népe?", hogy végül mit szóltak?" :D

2023. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy oversize póló is lehet igényes. Ne legyen gyűrött, koszos meg nyilván nem melegítőgatyában menj
2023. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bandás pólóid vannak?? 😀
2023. febr. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján eléggé hasonlónak tűnik a stílusunk, azzal a különbséggel, hogy én ezen sose hezitáltam 😀 Ha valami alkalmi, nagyon kiöltözős eseményre megyek, akkor persze vannak nekem is elegáns darabjaim, nem is egy. De most az átlag hétköznapokon kinek akarjak tetszelegni? Olyat hordok, amiben kényelmesen -és önazonosnak érzem magam, azaz nekem is oversized pólókkal, zenekaros pólókkal, kapucnis pulcsikkal, és laza, kockás ingekkel van tele a ruhásszekrényem nagy része.

A férjem így is szeret, sőt neki pont, hogy imponálnak rajtam ezek a vagány outfitek, rajta kívül mások véleménye meg nem különösebben izgat 😀

Egyébként pedig ahogy előttem is írták, ezeket is lehet igényesen hordani. Kisgyerekes szülőként amúgy is praktikusabb ilyen laza cuccokat viselni, aminél nem tragédia, ha gyűrődik, koszolódik, és az átöltözésnél nem tart sok ideig, míg belebújsz.


Üdv,

egy másik laza anyuka 😊😎

2023. febr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!