Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hisztek abban, hogy a ruhának...

Hisztek abban, hogy a ruhának nincs neme?

Figyelt kérdés

2023. márc. 5. 17:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 Metionin ***** válasza:
88%
Igen, szerintem a ruhák 99%-a uniszex. Kb. csak a melltartó meg a bugyi/boxer van kifejezetten úgy tervezve, hogy csak női vagy csak férfi testre legyen jó.
2023. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
80%
20-as, nem a derék a lényeg, hanem a nemi szervek.
2023. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
A dereka egy szoknyának meg egy nadrágnak ugyanaz. Ha rólad lecsúszna egy szoknya, mert nincs csipőd, a gatya ugyanúgy lecsúszik.
2023. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
87%

"csak a melltartó meg a bugyi/boxer van kifejezetten úgy tervezve, hogy csak női vagy csak férfi testre legyen jó"


Bár én azért ismerek olyan férfiakat, akik a mellükkel kitöltenének egy C kosarat, nem tudok, ők miért rázhatják szabadon.

2023. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 Metionin ***** válasza:
100%
24. Igaz, nekem meg nőként nincs mellem :D de az alap beállításra gondoltam. Elvileg amit a melltartóba kellene rakni, csak nőknek van, amit meg a gatyába, az csak a férfiaknak. Az más tészta, hogy a női mell van csak szexualizálva, a férfi meg nincs. Bizonyos kultúrákban meg a nőké sincs.
2023. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök mindegy ki mit hord. Egy jó pasi egy rózsaszín ruciban is szexi, akinek meg teleszart búvárruha alakja van, az öltönyben is teleszart búvárruha marad.

A ruha jó önkifejezési eszköz, de nem lesz tőle vonzóbb vagy kevésbé vonzóbb valaki, nincs varázsereje. Bizonyos darabok mondjuk lehet nem jönnek be, pl mondhatom hogy nem szeretem a fuxos pasikat mert az olyan alsó középosztálybeli. De igazából azt is lehet jól hordani, akár ironikusan is, egyfajta stílusparódiaként. Ha ránézek valakire, látszódni fog, hogy azért hord fuxot mert ennyi telik tőle, vagy van valami plusz gondolat mögötte.

2023. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
26-os: így van. Én férfiként szoknyát és magassarkút is hordok, és a barátnőm (!) is azt mondja, jól áll nekem. Azért vicces vagy fura ez egyeseknek, mert nem szokták meg, de az, aki napi szinten így lát, már teljesen megszokta. Van olyan női kollégám, aki egyszer azt mondta nekem, neki már az a fura, ha férficipőben lát... Ja, igen, az irodában is így vagyok sokszor :)
2023. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
#20 ez így nem igaz, akkor a férfiakról az összes csípő gatya leesne, szóval nem a férfiaknak is keskenyebb a derekuk mint a csípőjük, max nem akkora arányban
2023. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
0%
#27, rendben van hogy ezt viseled, csak akkor ne hívd magad férfinak.
2023. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az.
2023. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!