Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hisztek abban, hogy a ruhának...

Hisztek abban, hogy a ruhának nincs neme?

Figyelt kérdés

2023. márc. 5. 17:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
81%
#39 akkor emlékszel arra, hogy a mai gyerekek úgy öltöznek hogy nem lehet tudni fiú e vagy lány?
2023. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
93%
Csak a melltartó olyan ami csak és csakis a nők számára készül. A többit lehet mindkét nemnek hordani. Csakhát ugye a szterotipiák.
2023. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:

#41 A mai gyerekek?

Kép a 70-es évekből: [link]

2023. márc. 13. 11:03
 44/61 anonim ***** válasza:
89%

Felőlem mindenki azt vesz fel, amit akar, nem érdekel, hogy XY aki elmegy mellettem az utcán és soha többet nem fogom látni, miben van, de szerintem azért vannak olyan ruhadarabok, amik inkább "nőiesek" és "férfiasak". Például ha meglátnék egy férfit magassarkúban, harisnyában és miniszoknyában, akkor azért elég nagyot néznék, vagy mondjuk csipketangában. :D Szerintem egy hetero férfi, aki férfinek vallja magát, nem vesz fel ilyeneket, aki meleg vagy transz, az más. De ugyanígy egy nőn is furcsállnám az alsógatyát például. Vagy az is elég abszurd lenne számomra, ha hetero férfiak körében a körömfestés ilyen tök általános dolog lenne és mondjuk együtt mennénk a barátommal a körmöshöz.

A blézer számomra férfias, én lányként nem hordok, nekem nem tetszik, de ez csak az én véleményem, irodába például illik (bár én oda sem venném fel), bár ott sem mindegy, milyen, mert manapság amilyeneket látok az üzletekben nőknek, az szerintem kifejezetten férfias, nem nőies szabású. De férfiakon pl. tetszik.

Tudom, sokan le fognak pontozni, de ez csak az én véleményem. Én elfogadónak tartom magam egyébként, sok mindent megértek és mondom, nem öltözködés alapján barátkozom emberekkel, de én azt látom, hogy nagyon kezdenek eltűnni a nőies nők és a férfias férfiak, nekem pedig nőként kifejezetten a férfias férfiak jönnek be és én is elég nőiesnek tartom magam, ami a külsőmet, öltözködésemet illeti.

2023. márc. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
44-es - mondod, hogy elmegy melletted az utcán és soha nem látod többet. Na ez az. Ha viszont többször látnád ugyanazt az embert, már megszoknád a látványt és nem "néznél nagyot". Tudod, én napi szinten hordok magassarkút, férfi létemre, és báer állítod, hogy ilyet heteró férfi nem csinál, ez is csak egy rossz sztereotípia, mert rengeteg olyan férfi van, és ismerek is párat, akik ugyanígy tesznek, de emellett feleségük vagy barátnőjük van, a nők felé vonzódnak és kész. A ruha az csak ruha, és kár, hogy a társadalom nemet aggat rájuk. Én felvállaltam, hogy ez vagyok én, ettől vagyok különleges, és ettől nem érzem magam kevesebbnek vagy szarul. Most éljek hazugságban és elnyomásban? Nem.
2023. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
44%

Ha nincs neme a ruhának, akkor legyetek szívesek ajánlani nekem egy jó melltartót.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__121778..

2023. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
13%

Jó a kérdés, viszont nem lehet alátámasztani.

Mert ha valós lenne, akkor látnánk mindkét nemet a másik nem ruhájába.

De, valamiért mégsem teszik..

2023. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
44%

Szokások vannak, melyeket lehet figyelmen kívül hagyni, de a többség nem így tesz, ezért furcsán fog arra nézni, aki viszont igen. És akinek ezt tudomásul kell vennie.

Nem lehet elvárni, hogy a nagy többség alkalmazkodjon a csekély számú kisebbséghez. Ahogy LMBTQ témában sem szabadna ezt elvárni.

2023. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
77%
#48 gondolom te a többségbe helyezed magad, és a nyájszellem jegyében csak úgy lehet öltözködni ahogy te. pl én fiúként nem vehetek fel színes nadrágot vagy zoknit mert az eltér a többség fekete-szürke-fehér Szentháromságtól
2023. márc. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
85%
#44 ok, a te véleményed. az eltűnéssel nem értek egyet. amúgy ki az igazi férfias számodra? micisapkás, büdös? vagy aki veri az asszonyt?
2023. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!