Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teltebb nő létemre merjek...

Teltebb nő létemre merjek felül csak sportmelltartóban edzeni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Nem nagyon vagyok elhízva, de azért nem az átlag vagy normál kategóriába tartozok, hanem reálisan megítélve arányosan teltnek mondanám magam.

Az igazat megvallva, attól tartanék, hogy megszólnak vagy nem helyénvalónak gondolnák az emberek a teremben.

20L



2023. máj. 9. 07:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%

Ha zavar téged vegyél fel egy pólót fölé és annyi.


Egyébként meg szerintem rajtad kívül mást nem nagyon izgat hogy hogy nézel ki az edzőteremben

2023. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%

A sportmelltartó nem arra való, hogy abban edzzél, az továbbra is fehérnemü.

Ez még vékony nök esetében is igénytelenség, egy topot vagy pólót mindenki el tud viselni.

2023. máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
Én imádom a telt nőket, de mégis azt mondom, sportmelltartóban senkinek nem illene edzeni, akárhogy is néz ki, mert fehérnemű.
2023. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
Mit mutogatnád magad a koxosoknak, meg a tini fiúknak. Ruházkodjál fel normális edzőruhába, mint a többi ember, akik ott ütik el a szabadidejüket.
2023. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
De miért? Ha akarsz, merj. De egyáltalán nem praktikus.
2023. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
80%
Oltozz fel normalisan, ugye nem akarod mutogatni masoknak?
2023. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem számít, hogy telt vagy. Most ez a divat a fiatalok között. Szinte minden huszonéves ebben van a teremben. Meg egyébként is. Télen is rövid pulóver, rövid kabát kigombolva. Már szinte alig lehet kapni derékig érő pulóvert vagy felsőt.
2023. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félsz, hogy megszólnak, mert melltartóban edzel (valószínűleg egyébként semmi nem szólna meg), akkor ne eddz egy szál melltartóban. Ennyi. Ez 20 évesen nehéz képlet? Ha én férfiként félnék attól, hogy megszólnak, mert póló nélkül edzek, akkor nem edzenék póló nélkül. Engem történetesen amúgy nem zavarna, ha egy lány sportmelltartóban edzene, vagy ha egy fiú félmeztelenül, pont leszarom, de van egy etikett, van egy norma, a legtöbbször van egy házirend is, ami ha ezt nem fogadja el, akkor mi a kérdés?
2023. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
6%

#2


Gondolom a magadfajta elmaradott prűd gondolkodásúak a bikinimelltartót is fehérneműnek tituláljátok. 👏🤦

Szerinted mindenki járjon strandon is egyrészesbe, vagy burkába.


Kérdező, edz abban, amiben jól érzed magad.

2023. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Ha vékony lennél se.Bugyiban, alsógatyában (tehát fehérneműben) sem edz senki.
2023. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!