Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékonynak tűnő bokacsizmákban...

Vékonynak tűnő bokacsizmákban ti nem fáztok nagyon ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mindenkin bokacsizmát látok, nem hiszem el hogy mindengyik bundás, bélelt, hanem vékony átmeneti, max vastag talppal rendelkezik. Ti nem fáztok benne?

dec. 4. 07:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
De igen. De nem mindenhez illik a bakancs, a hosszú csizmát meg nem szeretem. :(
dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, akkor most te mit hordasz, vagy kicsit fázol ilyenkor?
dec. 4. 07:34
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok. Legtöbbször bakancsot hordok (hála égnek, hogy visszajött a divatba pár éve!!), nőiesebb cuccokhoz meg a bokacsizmát vastag harisnyával és termo talpbetéttel.
dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hú köszi 3-as, ez a termo talpbetét akkor tényleg annyira jó? Milyen márkájú?
dec. 4. 09:20
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, "annyira" nem jó, csodát nem szabad várni tőle, de a semminél azért többet ér. Később majd belinkelem, hogy melyik típusokat használom, ha megtalálom őket. (Az egyik biztosan a Müllerből van, a másik talán dm-es.)
dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig, amikor tehetem rohadt vastag zoknikat hordok, amik ilyen puhák, és bolyhosak. Ha a bakancsom/csizmám is bélelt lenne, akkor megrohadna a lábam benne. De van vastagabb téli cipőm is, felváltva hordok őket, csak a zoknifajta más alatta :D
dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6 te hol veszed ezeket a vastag zoknikat?
dec. 4. 12:05
 8/19 anonim ***** válasza:
#7 Piacon, kínai boltokban.
dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
En csak bokacsizmat hordok mertvaltalaban combkozepig ero szoknyaban vagyok. A hosszu csizma nem all jol nekem mivel alacsony vagyok. Tegnap is igy mentem az adventi vasarba es nem volt veszesen hideg
dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9 milyen vastag harisnya volt rajtad? Gondolom vastag zoknival?
dec. 4. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!