Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékonynak tűnő bokacsizmákban...

Vékonynak tűnő bokacsizmákban ti nem fáztok nagyon ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mindenkin bokacsizmát látok, nem hiszem el hogy mindengyik bundás, bélelt, hanem vékony átmeneti, max vastag talppal rendelkezik. Ti nem fáztok benne?

dec. 4. 07:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Furan hangzik de en szinte mindig neccet hordok de soha nem agy lyukut. Altalaban apro lyukut vagy mintasat. Tegnap egy apro mintas necc volt rajtam
dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11 köszi minden elismerésem, biztos jól néz ki, én is mennék hasonlóban de akkor szétfagynék.
dec. 4. 13:47
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet szokni. En reg ota hordom. A munkahelyre kellett harisnya es a normal harisnyakban melegem volt. Ezert atszoktam a neccre. Szeretem nagyon
dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13 bocs de a normál alatt a nylon harisnyára gondolsz? Én farmer alatt hordom most, 20-50 denes között, vagy vastag pamutot hordok, mint most is. Mellé téli hótaposó bakancsot, vastag zoknit mégis reggel úgy fáztam...
dec. 4. 13:53
 15/19 anonim ***** válasza:
41%
Igen arra gondoltam. A vastag pamutot meg nagyon nem szeretem. Ezert maradt amit irtam
dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha hideg van, akkor vastag zoknit veszek fel és úgy már nem fázik a nem bélelt csizmában se a lábam. De olyankor nem is szoktam túl sokat kint lenni.
dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én ha bokacsizmát veszek fel, azt meleg zoknival teszem. Plusz kötött harisnyát veszek hozzá, és kötött hosszú testhezálló ruhát.

A rövid ruháimhoz meg hosszú (térd alá érő vagy comb) csizmát veszek. Nadrághoz általában bakancs.

dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok, ígértem linket a talpbetétről, amit használok. Ahogy írtam is, csodát nem szabad várni tőle, de a semminél azért többet ér.

[link]

dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz?Nem is volt tél.
dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!