Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a vélemény, a női bokacsizm...

Mi a vélemény, a női bokacsizmákról férfiaknak?

Figyelt kérdés
Mármint már annyira uniszexnek tűnnek, és jóval nagyobb is belőle a választék belőlük, ezért is gondoltam megkérdezem, hogy mások is így látják. Eleve a női cipőket kényelmesebbnek érzem.

jan. 18. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Soha nem értettem, hogy ha valaki hetero férfi, miért akar a női részlegről öltözködni. Ha esetleg te homo vagy, akkor neked aztán oly mindegy.


Gáz a férfin a női bokacsizma.

jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Ha egy férfias bakancsról van szó, amiről senki se mondja meg, hogy női vagy férfi, akkor végül is mindegy. De hát van férfi is. Minek nőit venni? Már csak a méretek miatt is.

Bokacsizmáról nekem egy csinosabb, valamekkora sarokkal, és/vagy díszítéseel ellátott darab jut eszembe. Az elég furán mutatna egy férfin.

jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 valszeg olyat vennék, amin nincsenek ezek rajta. Illetve sosem gondolnak a kis lábú férfiakra.
jan. 18. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Már én is agyaltam ezen. Volt egy bakancs ami ránézésre nem volt nőies, de mégis a női kategóriában volt. Nem is volt magasabb a sarka vagy vastagabb a talpa. Női fűzős bokacsizmák és bakancsok közül sokkal nagyobb a választék, ráadásul tényleg nagyon sok van közöttük amelyek akár a férfi kategórában is lehetnének. Nézelődtem én is rendszeresen a női bakancsok között, de sajna a nagyobb méreteket hamar elvitték, pedig találtam köztük olyat amit én is felvettem volna. Egyszerűen a férfi bakancs választék nagyon korlátozott és nem is igazán van köztük olyan ami tetszene.
jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Most akkor bakancs vagy bokacsizma?
jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, kb egy és ugyanaz a kettő. A fűzős bokacsizma úgy néz ki mint egy bakancs. Mind a kettő kategóriában láttam jókat.
jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
A fenét ugyanaz. Női bokacsizma gyakran magas sarkú, vékonyabb mint egy bakancs és hát közel sem egy túracipő.
jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sokszor a bokacsizma kategóriában is sima sarkú cipők voltak amik inkább bakancsra hasonlítanak. Nyilván magassarkú, díszes bokacsizmát én sem vennék fel, de full uniszex kinézetű ámbár nőinek nevezett bakancsot/ dísz mentes sima sarkú fűzős bokacsizmát igen.
jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy acélbetkós bakancs meg férfi, de nők is hordják, azon vajon milyen lágy nőies jegyek láthatóak, hogy egy nő is hordhatja???
jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!