Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Boxer-nadrág probléma. 19/fiú (?)

Boxer-nadrág probléma. 19/fiú (?)

Figyelt kérdés

Szép jó estét:

Pár napja vettem laza BoxerShort alsót és a kérdésem hogy az aki ugyan ilyen fajta alsónemut használ az mit csinál az érdekében hogy ha farmert fel vesz ne látszódjon a kígyóm formája ha balra csúszik vagy jobbra a combomnál ugyan is olyan mintha nem hordanék az alatt semmit, nem skinny nadrágot hordok, normál laza. És nyáron rövidnadrágban nem feltűnő?

Légyszi segítsetek, nagyon kényelmes ez a fajta alsónemű, nem szeretném le váltani másra.

Mindegy hogy milyen nadrágot hordasz, mit lehet ez ellen tenni, nagyobb farmernadrág/nadrág?

Koszonom elorre is.



febr. 17. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Fecskében vagy boxerban pont ugyanúgy látszik (nekem), szóval nem feltétlenül az alsóneműn múlik. Talán lazább farmerban, hosszúnadrágban kevésbé látszana. Nyáron nem szoktam rövidnadrág alá alsót venni, általában azokból is kényelmes, lazán lengedezőt viselek olyankor.
febr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg normál, laza a farmer vagy bármilyen nadrág akkor nem szabad, hogy látszódjon, ha csak nem az Úr jó nagyon bőkezű volt hozzád és akkor irigykedek :-D
febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem nadrág az, hanem gatya. Nincs mit tenni, legalább látják hogy van
febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is laza boxereket hordok általában. Számomra ez a legkényelmesebb. De sosem volt ilyen gondom, hogy nagyon kidomborodna a szerszám és látszana, hogy épp melyik oldalon van. Az igaz, hogy én nem egy ló méreteivel rendelkezem. Lehet, hogy a tiéd túl nagy. De arról meg nem az alsógatya tehet. Bármiben ki fog domborodni.

Rövidgatyában sem tapasztaltam problémát. Passzosabb fürdőgatyában persze látszik. De hát ilyen az anatómiánk, ezen szerintem nem kell mit szégyellni. A csajok sem szorítják le a mellüket, hogy juj, nehogy meglássa valaki, hogy kidomborodik!

febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezért hordok inkább feszülős boxert, mert abban felhajtva hordhatom a péniszemet.

Így alul csak a golyóim vannak, jobban szét vannak osztva a dolgok a naciban...

febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!