Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban ezek tabu ruha darabok ?

Valóban ezek tabu ruha darabok ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megpróbálom egyszerűen megfogalmazni mire is vagyok kíváncsi. Fiatal lány vagyok, és most kezdek el bulizni/szórakozni járni.

Két barátnőmmel voltam is már párszor, ők mindig úgy jöttek hogy smink, magas sarkú, szoknya(legtöbbször mini) meg ilyesmi. Én ehhez képest semmi ilyet nem vettem fel. Viszont nagyon erőltetik hogy én is vegyek fel ilyesmit hogy megmutassam milyen szép is vagyok. Anyukám viszont nagyon ellenezte amikor elmondtam neki mert szerinte ezek a dolgok nagyon ”prostisak”.


Titokban már vettem ilyesmiket de nem merem felvenni, mert nem tudom mit csinálna ha megtudná. A barátnőim meg azt mondták nem mehetek velük holnap bulizni ha nem megyek én is ilyen cuccokba. Mit tegyek ?



Ha sokat írtam bocsika, nem tudom mennyit szabad mennyit nem

A válaszokat előre is köszi :)



febr. 22. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Fiatalon én is mászkáltam ilyen könnyű nőcske szerkókban bulizni. Aztán egy idő után zavaróvá vált, hogy tolakodóak voltak, akik ismerkedni akartak vagy kissé ittasak voltak. Eleinte háborogtam rajta, de utólag úgy látom, hogy én voltam, aki öntötte az olajat a tűzre. Majd átgondolod te is, hogy mit szeretnél, komolyan vegyenek vagy inkább olyan egyéjszakás kalandnak nézzenek már az öltözéked miatt.

Egy dolgot még mindenképpen megemlítenék. Közted és köztem már generációs különbség van. Fiatalon sosem hittem, hogy mennyire elfajzott tud lenni a világ. Nyilván az információ is könnyebben terjed, ha történik valami, de valahogy az emberek is sokkal merészebbek, vadabbak lettek vagy nem is tudom, de valahogy régen nem tűnt ilyen veszélyesnek az éjszakai élet. Persze az is lehet, csak én öregedtem már ki belőle és azért látom így.

febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Abba menj,amibe jól érzed magad.Teljesen mineegy miben vagy,ha udvarolni akarnak úgyis fognak.Egy szoknyába meg magassarkúban nincs semmi kurvás.
febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább hozzád mennék oda, mint a barátnőidhez.
febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Ezek a lányok nem a barátnőid.
febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Egy szoknya és a magassarkú nem kurvás. Persze van belőle ilyen is, olyan is. Nem mindegy, hogy 15 centis plusz platformos kövekkel és szegecsekkel kirakott csodáról van szó, vagy egy klasszikus vagy modern normál magassarkúról 7-10 centis sarokkal.

Anyukád is nagyon fura. De a barátnőid is. Nyugodtan húzhatsz szoknyát, magassarkút, de ha nem akarsz, akkor nem kell, és nem normális, hogy akkor nem mehetsz velük.

febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Hallgass anyukádra, ő már volt tini, nem akar neked rosszat.
febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
0%

Anyukádat meg lehet érteni. No az a gond igazából nem tudjuk hány éves vagy. Ha 15-16 azt mondom vedd fel de csak ha te szeretnéd ne a barátnőd és ne anyukád senkias miatt. Csak magad akarataert.


Ha nem szeretnéd akkor majd buliznak nélküled ezzel nem kell foglalkozni.


Viszont ajánlok egy paprika spray-t önvédelmi boltokban lehet beszerezni, mert már sokszor kellett megvédeni ilyen lányokat akikre támasztják a hulla részeg balfaszok... Sajnos így van. Önvédelmi boltban tudsz sbeszereztetnibmagadnak egy 18+ emberével.


18/f

febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aki kommentelkt :) tényleg köszi, hát 17 éves vagyok pontosan látom ez sok helyen kérdés volt, meg szeretném hozzátenni hogy én élvezném ha kicsit kiöltözhetnék végre :)
febr. 22. 14:53
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha te is ki szeretnél öltözni viselheted ezeket szolidabban is. Mini szoknyából is vannak hosszabbak amik mondjuk combközépig érnek és nem látszik minden ha lehajolsz. Mindenképp zárt felsőt vegyél hozzá hogy ne legyen túl kihívó az összhatás. Én a magas sarkú cipőt kényelem szenpontjából nem javaslom, de abból is vehetsz fel egy 5-6 centiset, nem muszáj 15 centis tűsarkú.
febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
A barátnőid nélkül nem engednek be?
febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!