Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban ezek tabu ruha darabok ?

Valóban ezek tabu ruha darabok ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megpróbálom egyszerűen megfogalmazni mire is vagyok kíváncsi. Fiatal lány vagyok, és most kezdek el bulizni/szórakozni járni.

Két barátnőmmel voltam is már párszor, ők mindig úgy jöttek hogy smink, magas sarkú, szoknya(legtöbbször mini) meg ilyesmi. Én ehhez képest semmi ilyet nem vettem fel. Viszont nagyon erőltetik hogy én is vegyek fel ilyesmit hogy megmutassam milyen szép is vagyok. Anyukám viszont nagyon ellenezte amikor elmondtam neki mert szerinte ezek a dolgok nagyon ”prostisak”.


Titokban már vettem ilyesmiket de nem merem felvenni, mert nem tudom mit csinálna ha megtudná. A barátnőim meg azt mondták nem mehetek velük holnap bulizni ha nem megyek én is ilyen cuccokba. Mit tegyek ?



Ha sokat írtam bocsika, nem tudom mennyit szabad mennyit nem

A válaszokat előre is köszi :)



febr. 22. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%
Az ember külsejének elég komoly üzenete van. Szóval érdemes mérlegelni, hogy adott élethelyzetben, milyen ruhában jelensz meg.
febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőid egy kis krva prosti hajlmú szajhák.

Igaza van az anyádnak.

Ne kurvulj el utánuk.

febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 gabor49 ***** válasza:
95%
ezek abszolut nem tabu cuccok nyugodtan hord ma már tok normális ha egy fiatal lany magassarkuba minibe jár es sminkel a mi időkbe suliba is ugy jártak 50 /f
febr. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%
Muterodnak van igaza.
febr. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Metionin ***** válasza:
71%

A barátnőid ovis szinten vannak, hogy meg akarják szabni, mit vegyél fel. A helyedben nem tepernék annyira, hogy velük mehessek.

Ami a ruhákat illeti, önmagában egy normál miniszoknya és magassarkú nem lesz prostis, viszont bizonyos kombinációban meg szinte bármi lehet az. Te látod a ruhákat, ha össze tudsz belőle állítani ízléses szettet, akkor nyugodtan felveheted. Anyukád érthető módon félt, mert a szórakozóhelyek tele vannak gyökerekkel, de sajnos azok nem feltétlenül ruha alapján választanak áldozatot, ha nem veszel fel szoknyát, az nem fog megmenteni az ilyenektől. Inkább arra kellene figyelni, hogy megbízható emberekkel menj szórakozni, akik nem hagynak magadra vagy egyedül hazaindulni.

febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
Mi sem szexibb, mint mikor a kis tini punci kivillan a mini alól. Hallgass a barátnőidre, ha jó az alakod nyerő és nyelő leszel.
márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Szexi = ribi
márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!