Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nejlon harisnya viselése...

Barbi1213 kérdése:

A nejlon harisnya viselése már kiment a divatból vagy mindenki a Kínából rendeli?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésemet azért teszem fel, mert egy ruházati boltot vezetek és feltűnt, hogy egy, másfél éve már nagyon kevés nejlon harisnya nadrágot vagy combfixes kivitelt adunk el. Két évvel ezelőtt még a negyedik legkelendőbb portékánk volt. Tíz évvel ezelőtt pedig magasan a legnagyobb eladást produkálta. Most pedig az utolsó helyen kullog. Például az elmúlt 18 napban egyet sem adtunk el. Viszont bizonyos statisztikák szerint az EU-ban még mindig mi magyar nők viselünk legszívesebben nejlon harisnyát (34%-a a magyar nőknek legalább heti egy alakalommal). Egy apróság még. Nálunk is van 1500 forintért két pár olcsó variáns, de azt sem viszik.

Előre is köszönöm a válaszotokat!



#harisnya #Harisnya viselés
ápr. 18. 17:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy hordják, de ezek szerint máshol veszik.
ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hordják, nálunk a cégnél az irodista lányok, csak ezt hordják szoknya alatt.
ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#1 Miből gondolod? Tapasztalat vagy csak figyeled mások öltözködési szokásait?


#2 Az végül is munkahely. Oda elég 2-3 minőségi harisnya és egy évig nem is kell újat venni.

ápr. 18. 18:43
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Környezetemben sokan hordják, szerintem sosem megy ki a divatbòl
ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én már 10 évvel ezelőtt is azt tapasztaltam, hogy alig hordanak nylonharisnyát a nők. A legtöbb nő sosem hordja, talán életében 2-3x gyerekkorában ovis ballagáson, általános iskola, gimnázium ballagáson és az eljegyzésén.

Persze vannak kivételek, akik szívesen hordják, mert szoknyához szeretik.

De alapjában nem divat rég.

Én mondjuk pasiként gyakran, nekem része az öltözködésemnek.

Meglepően olvastam, hogy van ilyen európai felmérés, hogy hol mennyien hordják 🙂. Ha nem gond, küldd el a cikket akár privátba!

Amúgy sokan inkább térd vagy bokafixet hordanak.

De az is látszik, hogy sok fehérnemű, zokni-harisnya üzlet bezárt.

ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

És még annyit, hogy már a bevásárló központokban is vannak nylonharisnyák, jó árban, sokan ott is vesznek és a kínai üzletekben, de vannak akik online rendelik.

Alapjában nem kényelmes és sokan utálnak nylonharisnyát felvenni, ezért tapasztalod a forgalom hiányát.

ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Mert a világban ezt a hülye mackónadrág-sportcipöt eröltették a fiatal lányokra is, azok meg ilyenben vannak, de ez már kicsit a múlt, épp a napjainkban megy ki a divatból.
ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#5 Nincs hivatalos felmérés. A nagykerünk csinál statisztikát más nagykerekkel együtt az eladásokból.
ápr. 18. 20:28
 9/28 A kérdező kommentje:
#6 A bevásárló központokban és a kínai harisnyák minősége nagyon silány. Nekünk is van olcsó kínai. Saját és vevő tapasztalatok alapján maximum 10 hordás után szakadnak. Nálunk inkább a 3000-10000Ft közötti minőségibb harisnyákat preferálták. Sajnos csak múltidőben.
ápr. 18. 20:35
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nylonharisnya eleve nem lehet minőségi termékek, mivel full nylon. És mint tapasztalt, rutinos harisnya kedvelő állítom, hogy nem érdemes drága nylonharisnyát venni.

Igazából én 450ft szoktam olyan LineaOro harisnyát venni, ami jó minőségű és szép harisnya. De viszont ez sem strapabíró, ha szerencsém van akkor 2-3 nap sem fut fel, szakad ki.

A 40denes harisnyák jóval tartósabbak, és lehet azért a bevásárló központokban is jó minőségű és szép nylonharisnyát venni, pl Bellinda fajtákat.

Elárulnád milyen fajta azok a 10k ft-os harisnyák, amiket nálatok szokták venni? Mondjuk én csak a Wolford márkát ismerem ebben a kategóriában. (5.hsz.voltam)

ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!