Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nejlon harisnya viselése...

Barbi1213 kérdése:

A nejlon harisnya viselése már kiment a divatból vagy mindenki a Kínából rendeli?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésemet azért teszem fel, mert egy ruházati boltot vezetek és feltűnt, hogy egy, másfél éve már nagyon kevés nejlon harisnya nadrágot vagy combfixes kivitelt adunk el. Két évvel ezelőtt még a negyedik legkelendőbb portékánk volt. Tíz évvel ezelőtt pedig magasan a legnagyobb eladást produkálta. Most pedig az utolsó helyen kullog. Például az elmúlt 18 napban egyet sem adtunk el. Viszont bizonyos statisztikák szerint az EU-ban még mindig mi magyar nők viselünk legszívesebben nejlon harisnyát (34%-a a magyar nőknek legalább heti egy alakalommal). Egy apróság még. Nálunk is van 1500 forintért két pár olcsó variáns, de azt sem viszik.

Előre is köszönöm a válaszotokat!



#harisnya #Harisnya viselés
ápr. 18. 17:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

#7 szerintem nem ez az oka, mármint a mackónadrág, farmer,leggings divat.

Azért hordják ezeket, mert kényelmesebb, mint a harisnya.

Én már régen megfigyelem, hogy sok szoknyát hordó sem vesz harisnyát. Sokan még télen sem, vagy hidegben. Csupasz lábakkal vannak. De pl a Tv műsorokban levő nők szoknyát hordó vagy egyberészes ruhákhoz sem húznak sose harisnyát, még télen sem.

ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

#10 FALKE, KARL LAGERFELD, Swedish Stockings, stb. A KARL LAGERFELD harisnyáim közül van olyan, ami már 4 éve megvan és nincs rajta szakadás.


#11 A TV műsorokban levő nők nagyon sokszor hordanak harisnyát. Kobol Anita, Peller testvérek, Szöllősi Györgyi, stb.

ápr. 18. 21:48
 13/28 anonim ***** válasza:

Ezekről a harisnyákról nem hallottam még, de olvastam, hogy vannak szakadásmentes harisnyák. Ami nálam pl nem szakad, fut fel, az kinyúlik és azért nem hordható.

Érdekes én gyakran nézem ezeket a női műsorvezetőket, de rajtuk nagyon ritkán láttam nylonharisnyát. Köböl Anita a legtöbbször csupasz lábakkal van, ritkán feketét húz, Szöllősi Györgyin sem szoktam látni, Peller testvéreken valóban láttam már, ahogy Krug Emília is szokott lenni testszínű világos alig látható.

ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köböl Anita sokszor 5,8 denes harisnyát vesz fel a bőréhez hasonló árnyalatút és nem "csillogót". Ezek az ultravékony harisnyák arra jó, hogy szebb és egyenletesebb bőrszint add a lábaknak és nem izzad bele a viselője melegebb helyeken. Például egy stúdióba. Így nem lehet észre venni könnyen. Ő például otthon is sokszor hord.
ápr. 18. 22:26
 15/28 anonim ***** válasza:

Hát furcsa, mert nekem pont Köböl Anita akit kedvelem, gyakran nézem is, Instagramon is és nekem sosem tűnt még fel rajta a testszínű harisnya. Ami nem fényes az is látszik főleg megvilágított helyen, de rajta sem vettem észre még 😉.

És honnan tudod, hogy otthon is abban van? Mondjuk nem mintha én nem úgy lennék 😊

ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Ha megnézed most az Instagramját, az első videójában, a 6-ik képen (stúdió), a 9-ik képen (lánya egy lovon), 10-ik képen (stúdió), 15-ik képen (studió), de még sorolhatnám, harisnyát visel.

Az legyen az én titkom, hogy honnan tudom. :)

ápr. 18. 23:15
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően szerintem már sok fiatal a Temuról rendel nem csak harisnyát hanem úgy mindent és ez szép lassan rányomja a bélyegét a magyar boltokra ahol csökkenő kereslet üti fel a fejét.

Pedig a Calzedoniában és a Tezenisben karácsonykor hatalmas akciók voltak és betankoltunk harisnyákból.

ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
#17 nem értem ezt a csökkenő kereslet dolgot, ha szoktál járni Rossmanba, Müllerbe,Intersparba, maradék fehérnemű üzletekben ott még sok fajta harisnya kapható, az olcsó basic kategóriáktól a drágább és szebb fajtákig.
ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát Köböl Anita így férfi szemmel nem éppen az az elegáns jelenség, maximum csak úgy öltözködik, de a kisugárzása semmiképp sem elegáns.
ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#19 nem tudom miből gondolod?

Igazán szép nő és a külseje is nagyon szép nőies.

ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!