Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetnék olcsón,...

Hogyan öltözködhetnék olcsón, elegánsan?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves srác vagyok és szeretnék, olcsón, elegánsan öltözködni, főleg azért, hogy a nők felfigyeljenek rám. Általában az ilyen ruhadarabok nagyon drágák, amit engedhetek meg magamnak. Nincs valami tippetek?
2011. jan. 15. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

teljes eleganciára gondolsz? öltöny, nyakkendő, bőrszíjas óra, bőr táska, vagy hanyag eleganciára?

Ami inkább divatos öltözködés, de az elegánsabb irányvonalat követi.


ha hanyagra az megoldható viszonylag olcsón, ha nem akkor sajnos megkerülhetetlen hogy 100 ezreket költs.

2011. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az Elegáns darabok alatt gondolom a stílusos,divatos de egyben komoly öltözködésre gondolsz?


Ilyen példuál a Zara,Pull and Bear,Bershka,Jeans Club.


Gondolom csak ilyen szeretnél hordani,mert ez kényelmes hétköznapi viseletben is.

2011. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha számodra ez az elegáns: [link]


Akkor rengeteg plázát és üzletet járva egész olcsón lehet a lányok kedvére öltözködnöd. :)

2011. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp hanyag eleganciára gondoltam. Pl Justin Timberlake stílus:D
2011. jan. 15. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor a 2. válaszoló által felsorolt márkák, plussz takko üzlet is jó.


bár az is kérdés, hogy mi számít neked drágának, de

sztem ezek még megfizethetők.

2011. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen,csak az a baj,hogy ha most egyik napról a másikra akarsz divatos lenni csak szólok,hogy marhára nem fog könnyen és gyorsan menni. Ki kell hogy alakuljon egy számodra megfelelő stílus. Ja és baromi sokat számít,hogy mennyire veszel jó darabokat amik összepasszolnak. Mert az oké,hogy veszel egy jól kinéző színes polót,meg egy kockás gatyát. De a kettő nem passzol.. Tehát mindig úgy mérlegelj,hogy passzoljon a cuccaidhoz. Meg újonnan divatos legyen. Valamikor a falra tudok mászni amikor olyan szar pulcsikat,pólókat megvesznek az osztálytársaim drága pénzért amik amúgy igazán nem is néznek ki jól..
2011. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nézz ki magadnak stílusokat,és az alapján öltözködj :)


[link]

2011. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha jó ötleteket akarsz keríteni, nézd meg a Spread című filmet:), én onnan lopok ötleteket, és ki lettem már kiáltva divatdiktátornak baráti körben:)


bár én hasonló karakter vok mint a főszereplő, de ha úgy érzed jól állna, akkor nagyon tutti:)

2011. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!