Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miniszoknyát mivel szoktatok...

Miniszoknyát mivel szoktatok felvenni így télen?

Figyelt kérdés
Persze azoknak szól akik hordanak ilyesmit.
2011. febr. 25. 13:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

drága látens melegfiúka:D

ja, értem akkor azért meséled be magadnak hogy nem tetszik a miniszoknya mert a barátnőd nem hajlandó felvenni... sajnálom. biztos bundában jár nyáron is, neked az tetszik gondolom, a lényeg hogy ne is látsszon hogy nőből van ugye?:]


mindenesetre elég nagy gondok lehetnek veled ha számodra már egy miniszoknyától k*rvás valaki.

[link]

[link]

[link]

ezek neked tényleg viccesek és k*rvásak? mivel erről van szó...


nem pedig erről:

[link]

2011. febr. 25. 17:28
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem kislány, nálad elmentek otthonról... Játszd csak a r*bancot, én nem beszéllek le róla, ilyen is kell a kiéhezett hímeknek!
2011. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

Azt még hozzátenném, hogy megnézegettem a linkjeidet és annyit mondanék, hogy mindkét kategória ronda. Gondolom az utolsóról ezt te is tudod.

Az első három meg ízléstelen... Alap, hogy szoknya csak magassarkúval szép. Anélkül amorf a láb. Semmi comb, semmi vádli, olyan, mint egy farönk. És ez még a legformásabb lábű nőknél is így van, hidd el, mi pasik eléggé kényesek vagyunk lábügyben.


Szóval, sokat kell még fejlődnöd öltözködésügyben, kislány. Ha tetszeni akarsz másoknak, akkor ne a magad hülyeségét nyomd.

2011. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond a miniszoknyával télen, ha normálisan melegen aláöltözik (1-2 harisnya+leggingnadrág, ezek vannak olyan melegek, mint mondjuk egy farmernadrág) Itt szerintem nem az volt a kérdés, hogy kinek tetszik és kinek nem, és ott van a kulcsmondat: "Persze azoknak szól akik hordanak ilyesmit."

Magyarán azok válaszoljanak... 23 éves fiú...most ezzel elárultad magad ;)


26/N

2011. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Fiúka

Látom most már csak azért is belekötsz mindenbe. A linkeken átlagos hétköznapi öltözetek vannak, semmi extra, de szép nőiesek. Még csak "farönk" lábuk sincs. Ha neked ez nem tetszik akkor elég elcseszett ízlésed lehet. Persze erről nem tehetsz, van ilyen.

Magassarkútól meg senkinek nem lesz szebb lába. Viszont marha egészségtelen.

2011. febr. 27. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!