Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől olyan nagy szám a Converse?

Mitől olyan nagy szám a Converse?

Figyelt kérdés
Most egy egyszerű tornacipőben mi a különleges amiért 10-20ezer forintot kell kiadni? Nem utálom a márkát szóval ilyenekkel ne vádoljanak meg majd a "Converse rajongók" ! Nemet és kort is várok! :)

2011. jún. 10. 16:05
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
én se tudom hogy mitől az jó annyira, de nem ítélem el, nem rossz, csak nem értem az okát hogy mért jó, remélem valami converses elmagyarázza
2011. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
70%

kényelmes, ha bemész a boltba mindig van minden méret, sok féle van, és nagyon sokáig bírja.


17/L


(és én amúgyse vagyok túl 'lányos', szóval tornacipőn kívül nem is hordok mást)

2011. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
92%

Mert egy híres márka. És jól is néznek ki. Bár én sem nagyon értem , de ugyanezt kérdezhetném az összes márkáról pl.:....Mitől olyan nagy szám a Dc? Azt hiszik az emberek ha már ilyen drága cuccokban járnak a menők közben meg csak kiadták arra a 20000 Ft-ot amit megtudnának venni 3000 -ért

14/L

2011. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Értem, de amiket felsoroltál olyan van pl a Pumánál is vagy az Adidasnál, Nike-nál..stb! Azok sztem sokkal jobban megérik a pénzüket mint egy mezei tornacipő amire egy csillag van felvarrva.
2011. jún. 10. 16:13
 5/56 anonim ***** válasza:
85%

Baormi egyszerű a magyarázat...


Birkaeffektus


valójában meg szart se kapsz a pénzedért csak egy feliratot.


Még egy alap munkavédelmi cipőben is ennyi pénzért már lépéselnyelő zselé van, és szögbelépés gátló a talpban plusz acélbetét az orrában.


Ja meg nem olyan anyagból van a talpa, hogy seggreesel vele a műpadlón.

2011. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Na jó mondjuk egy Coverse-t egy munkásbakancsal nem kéne összehasonlítani sztem mert más kategória a kettő, de én is inkább a bakancsot venném meg ;)
2011. jún. 10. 16:16
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Az Mts nem csak bakancsokat gyárt sima félcipők is vannak, normál kinézetben nem mondod meg róla, hogy munkáscipő, és a többi minősített gyártónak is tök jó termékei vannak amik ráadásul garantáltan nem esnek szét egy év után, mivel szabbványosítva vannak.
2011. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó a reklámja, marketingje! Ennyi az egész trükkje. A sok tizenéves majom beeszi, hogy ez a cucc bármivel is jobb, mint egy mezei tornacipő, csakmert mindenkin ezt látják. Ennyi az egész divat titka: a reklám.

A konzerv is ugyanolyan tornacsuka, mint a többi,ugyanúgy Kínában gyártják, ugyanúgy van esélye arra, hogy 2 hét alatt szétessen, meg arra, hogy 3 év alatt.

Tény és való, hogy mióta ennyire felkapott lett egyre több "stílusút" adnak ki belőle, így igen nagy a választék. Ami azt illeti tartósság szempontjából én is inkább megbíznék egy adidas, nike, puma, stb. tornacipőben, mint egy igényesség szempontjából noname divatmárkában, de a tizenéves fanatistáktól nehéz elvárni a racionalitást ugye - nekik az a lényeg, hogy legyen rajta egy menő csillag :)

2011. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Én erről a márkáról még nem hallotam, de kösz az infót :) Várom még a véleményeket!
2011. jún. 10. 16:19
 10/56 A kérdező kommentje:
Énnekem pár noname markát leszámítva jóformán csak Puma, Adidas és Nike cipőim voltak a jövőben majd meg egy Tiszát akarok beszerezni. Én nagyon jó véleménnyel vagyok róluk mivel csak azért kellet megválnom tőlük mert kinőttem őket :)
2011. jún. 10. 16:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!