Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől olyan nagy szám a Converse?

Mitől olyan nagy szám a Converse?

Figyelt kérdés
Most egy egyszerű tornacipőben mi a különleges amiért 10-20ezer forintot kell kiadni? Nem utálom a márkát szóval ilyenekkel ne vádoljanak meg majd a "Converse rajongók" ! Nemet és kort is várok! :)

2011. jún. 10. 16:05
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
50%
Az a va5rázsa, hogy régen azért hordák mert nem volt másra pénz és kb 800 forintba került egy pár a kínai üzletben, ma meg akinek van pénze azért hordja mert fapados gondolkodású barbár..
2011. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Ez sport kategóriás cipő, és női, lehet azért fura ;)
2011. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
2011. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Tornászni én bevallom nagyon szerettem abban a cipőben mert olyan volt mintha rajtam sem lenne és nagyon jól bírta. Viszont divatból ilyet nem hordanék.
2011. jún. 10. 16:52
 25/56 A kérdező kommentje:
Hát nekem alapból az ilyen talpú cipők nem tetszenek. Ilyeneket olyanok hordanak akiknek problémájuk van a lábukkal nem? Mert ilyen gyógyászati cuccokat áruló üzletben láttam ilyen talpú cipőket csak más márkában.
2011. jún. 10. 16:54
 26/56 anonim ***** válasza:
100%

Mert a converse drága. Kik hordják? A gazdagok. És az normál emberek kikre akarnak hasonlítani? A gazdagokra.

Ezért. Bár én nem szeretm.

2011. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
A gazdagok nem hordanak Converse-t max azok akik gazdagnak szeretnének látszani :D
2011. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
79%

konzerv tornacipőt 10ezrekért nem vennék meg, az tuti.


de! van egy full bőr fekete converse csukám, ami már 3 éve megvan, és úgy bírja, mint semmi más! iszonyat kényelmes, tartós, ősszel-tavasszal és nyáron hűvösebb időben csak azt hordom, szóval igénybe van véve.

15e ft volt. ennyiért nagyon megérte.


múltkor bementem egy outletbe, és vettem egy ugyanolyat szintén 15e-ért, ha tönkremegy, legyen utódja :D imádom!

2011. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
43%

nem értem, miért kell le birkázni azokat, akik converse-t hordanak...


basszus, ha nekem ez tetszik és van rá pénzünk mért ne vehetnénk meg??? és én mondjuk kb. 4 éve hordok converset, nem kb. tavaly vettem amikor nagyon divatba jött... szóval nem birkaeffektus... na mindegy....


érdekes, én se szólok be azoknak akik magassarkút vagy valami más olyat hordanak ami nekem nem tetszik... na mindegy... sok eszetek van


17/L (2. válaszoló)

2011. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
67%

kedves utolsó, már 5 éve nagyon divatba jött, le vagy te maradva :D

egyébként nem szólta le őket senki, birka-effektus és a majmolás tényszerű. ha téged ez bánt, vagy sértőnek tartod, akkor ne hordj tömegcuccokat, ellenkező esetben pedig próbáld meg elfogadni, hogy ez van. attól, hogy neked tetszik még igenis tömegjelenség, és az emberek 99%-a csak divatból hordja.

2011. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!