Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől olyan nagy szám a Converse?

Mitől olyan nagy szám a Converse?

Figyelt kérdés
Most egy egyszerű tornacipőben mi a különleges amiért 10-20ezer forintot kell kiadni? Nem utálom a márkát szóval ilyenekkel ne vádoljanak meg majd a "Converse rajongók" ! Nemet és kort is várok! :)

2011. jún. 10. 16:05
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
nekem nike tornacipőm van, 17000ft volt, egy évet kibírt ,egy karcolás sincs rajta,pedig ebben túráztam 30km-ert:D ebben avgyok mindig szinte. conversém nem volt,csak soztáyltársamnak,20ezeért,2 hónap múlva tönkretette,ja és hozzá kell tennem,h nálam egy cipő max. 1 hónapig bírja.
2011. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
29%

hát nemtudom, én kb tavaly-tavaly előtt vettem észre, hogy annyian elkezdték hordani.... mindegy


amúgy leszarom, hogy ez tömegjelenség meg ilyenek, mert én nem azért hordom, hogy hú converse most k.urvamenő vagyok, meg látszat gazdag, hanem azért mert ez illik hozzám és ebben érzem jól magam... csak nem értem miért kell itt ennyire lefikázni azokat, akik hordják...


és amúgy évekig bírja..

2011. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy r*banc osztálytársam, aki mindenkit csak a cuccai alapján ítél meg. Csak Converse-t hord. Amikor meglátta a lábamon a 3000 forintos Deichmannos victory cipőt, olyan egot levágott :D Elkezdett menőzni, hogy az övén látszik hogy konzerv, az enyém meg csak egy gyetra fos.



POFONVÁGTAM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

victory tornacipőt*

elnézést ;)

2011. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted, mit szólt hozzá?? :)
2011. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
Meg se tudott mukkanni :D Megérdemelte...
2011. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

nekem is van:táska meg cipő

jó márka

sokáig bírja ;)

még akarok egy pólót is venni

2011. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
37%

Régebben én is ezt gondoltam. Régen megvettem a 3ezrest kínai szar sportcipőket és hordtam max 3hónapig.

De megkaptam a hőn áhított converse cipőmet.

15ezer volt bőr! És lám-lám már 5 éve megvan, nem mondom hogy nem látszik rajta az idő, de ennek ellenére még ugyanolyan jó minőségű. :) Azóta lett még egy conversem is. :)

Egyszóval megéri befejtetni szerintem egy drágább cipőbe (legyen az converse, nike stb) minthogy veszel 3 vagy 4 darab gagyi kínai szar cipőt.

2011. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

A deichmannos tornacipőmben az volt a jó, hogy hordtam tavasszal meg nyáron, berepedt rajta a gumi, visszavittem, és beváltottam ráfizetéssel bokacsizmára. :D


A converse tornacipőknek nekem tetszik a mintája, nagyon jókat látni a boltba. Én viszont sajnálom rá a pénzt, abból a pénzből inkább egy nem túl magas, bőr, nem beázós csizmit veszek, olyat, hogy megszólal. *-*

2011. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk&feature=channel_v.. első converse cipő nov 15óta van meg, előtte nike-ot hordtam, őszre, tavaszra szerintem tökéletes. Ha legközelebb is converse-t veszek vászon fekete monocrome lesz.
2011. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!